Żurawie małe, ale z dużymi możliwościami

Red.: RK |Data publikacji: 2019-12-25

LIFT24 został wyłącznym dystrybutorem mini żurawi SPT w Polsce. Krajowa premiera produktów odbędzie się na stoisku LIFT24 w czasie Targów BUDMA. Produkty zostały nagrodzone Złotym Medalem tej imprezy.

Chińska Marka SPT powstała w 2015 roku, a zainwestowała w nią niemiecka firma HXC i jej starszy zespół projektowy. Do tej pory na podstawie mini żurawi SPT299 i SPT499 uzyskano certyfikat CE, certyfikat ISO i certyfikat GOST, dzięki czemu na rynek wprowadzone zostały również modele SPT235, SPT399 i SPT899, które zostały wysoko ocenione przez rynek i klientów. Wszystkie mini żurawie zostały dokładnie przetestowane pod względem bezpieczeństwa i konfiguracji oraz są zgodne z wymogami UE.

Firma SPT przestrzega filozofii „mały, ale doskonały, dobrej jakości i przede wszystkim bezpieczny”. Pierwszą misją firmy SPT jest dostarczanie dobrych rozwiązań w trakcie skomplikowanych prac specjalistycznych oraz zapewnianie bezpieczeństwa pracownikom. Dzięki temu SPT skutecznie wypełnia lukę na rynku mini żurawi oraz odgrywa rolę przewodnią i wiodącą w ustanawianiu norm bezpieczeństwa dla takich produktów.

Zobacz również

Profil w 100 proc. z recyklatu od Profine

Profil w 100 proc. z recyklatu od Profine

Profine opracowało profil ReFrame, w 100 proc. wykonany z recyklatu. Okna z nowymi profilami montowane są w pilotażowym programie.

Śluzy z profili aluminiowych chronią pacjentów w szpitalach

Śluzy z profili aluminiowych chronią pacjentów w szpitalach

Naukowcy z Wydziału Mechanicznego Politechniki Wrocławskiej opracowali oparte o profile aluminiowe, szybkie i proste w montażu i relatywnie tanie śluzy ochronne dla szpitali. Zostały one zamontowane w szpitalach w Legnicy oraz w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu.

Dwa smart locki nagrodzone

Dwa smart locki nagrodzone

Dwa ultranowoczesne zamki do drzwi, jeden marki Gerda i drugi marki Yale, zostały tegorocznymi laureatami prestiżowego konkursu iF Design Award.

1