Kontakt

Wydawca

Centrum Informacji Branżowej

ul. Turmoncka 22 lok. 110
03-254 Warszawa
tel./faks +48 22 678 50 73
news@forumbranzowe.com

Redakcja miesięcznika

Monika Ochnik – sekretarz redakcji
redakcja@forumbranzowe.com
tel.: +48 782 866 272

Redakcja serwisu internetowego

Magdalena Michalska
magdalena.michalska@forumbranzowe.com
news@forumbranzowe.com
tel.: +48 601 486 393

Reklama i marketing

Justyna Hennig – dyrektor marketingu i sprzedaży
justyna.hennig@forumbranzowe.com
reklama@forumbranzowe.com
tel.: +48 661 010 818

Aneta Jarosz – doradca klienta
aneta.jarosz@forumbranzowe.com
tel.: +48 782 866 261

Monika Zysiak – doradca klienta
monika.zysiak@forumbranzowe.com
tel.: +48 798 981 005