Publicystyka

Lakiernia przyszłościMultiPublikacja

Lakiernia przyszłości

Pilotażowa pionowa malarnia proszkowa pełna innowacyjnych rozwiązań technologicznych i technicznych.

Czytaj dalej
Ukraina naszą ekonomiczną szansą?

Ukraina naszą ekonomiczną szansą?

Sytuację na Ukrainie cały czas jest napięta, jednak poza obroną kraju  Ukraińcy już myślą o odbudowie kraju. Czy to szansa dla Polski? Pisze o tym w swoim felietonie dr Zbigniewa Mendel.

Czytaj dalej
Mocowana na zacisk ochrona przeciwsłoneczna heroal VS Z EM dostępna od zarazMultiPublikacja

Mocowana na zacisk ochrona przeciwsłoneczna heroal VS Z EM dostępna od zaraz

Stale rośnie zapotrzebowanie na zewnętrzną ochronę przeciwsłoneczną, która utrzymuje przyjemny chłód w pomieszczeniach nawet w gorące dni. Szczególnie w budynkach zabytkowych, obiektach wynajmowanych lub nieruchomościach oferowanych na rynku wtórnym wymagane są przemyślane rozwiązania, które umożliwiają montaż bez uszkodzeń na skutek wiercenia otworów w oknach lub ścianach, a w razie potrzeby można je zdemontować bez pozostawiania śladów. Dzięki systemowi zewnętrznej ochrony przeciwsłonecznej heroal VS Z EM firma heroal oferuje rozwiązanie, które spełnia te wymagania. System jest dostępny od zaraz.

Czytaj dalej
Filozofia bycia innowacyjnym

Filozofia bycia innowacyjnym

Stolarka budowlana jest branżą niezwykle innowacyjną. Filozofia bycia innowacyjnym wyznawana jest jednak przez niewiele firm okienno-drzwiowych. OknoPlus odmiennie od większości inspiruje się tymi innowacjami, szuka ich na rynku.

Czytaj dalej
Stabilniej na rynku surowców

Stabilniej na rynku surowców

Informacje z rynku surowców (także PCW) skłaniają do myślenia o stabilizowaniu się sytuacji. Nie znaczy to, że ceny wrócą do poziomu z roku 2020, ale choć wciąż wysokie pozostaną jednak bardziej stabilne, bardziej przewidywalne.

Czytaj dalej
Chcemy Ci pomóc, zapraszam…

Chcemy Ci pomóc, zapraszam…

Mateusz Kłosek, prezes Eko-Okna, zaprasza osobiście do korzystania z propozycji fundacji „Nasze Dzieci”. W szczerej rozmowie mówi o tym jak sam wyszedł z uzależnień, jak uratował swoje małżeństwo, które przechodziło w pewnym momencie duży kryzys.

Czytaj dalej
Przygotować się na cięższe czasy

Przygotować się na cięższe czasy

Mariusz Ziemecki, prezes zarządu D+H Polska, opowiedział nam o wynikach jego firmy w tym sezonie o raz o tym, jak ważne jest w obecnej sytuacji posiadanie dużych zapasów magazynowych.

Czytaj dalej
Postawiliśmy na jakość

Postawiliśmy na jakość

Marek Sprengel, współwłaściciel Awiluxu, udzielił nam wraz ze swoim wspólnikiem wywiadu, w którym panowie opowiadają o problemach jakie dzisiaj dotykają ich przedsiębiorstwo. Także dla nich sytuacja gospodarcza jest wielce niepewna, a to wymusza na nich wiele niekonwencjonalnych działań.

Czytaj dalej

Dla tych z Państwa, którzy chcieliby poszerzać swoją wiedzę z dziedziny stolarki budowlanej i aktualizować swoje wiadomości, prowadzimy Forum Branżowe. Oprócz nowinek produktowych i technologicznych znajduje się tam również publicystyka. Zamieszczamy na stronie artykuły specjalistyczne, felietony oraz rozmowy z ekspertami.

Prezentujemy różne punkty widzenia, omawiamy istotne kwestie, wskazujemy nowe zjawiska. Doradzamy, inspirujemy, informujemy.

Nasze Forum Branżowe to źródło wiedzy na tematy związane ze stolarką. Teraz na jednej stronie znajdą Państwo obszerny przegląd publicystyki związanej z interesującym nas tematem. Zachęcamy do lektury wywiadów ze specjalistami ze świata biznesu, którzy dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. Prezentowane treści pozwolą Państwu orientować się w najnowszych trendach i prognozach na rynku budowlanym.