Publicystyka

Termo-refleksyjne farby poliestroweMultiPublikacja

Termo-refleksyjne farby poliestrowe

Termo-refleksyjne farby poliestrowe to zrównoważone i przyjazne środowisku rozwiązanie dla trwałych i kolorowych powłok.

Czytaj dalej
Od 30 lat Deceuninck tworzy w Polsce zrównoważoną przyszłośćMultiPublikacja

Od 30 lat Deceuninck tworzy w Polsce zrównoważoną przyszłość

Powstałe w 1993 roku biuro handlowe Deceuninck Poland zlokalizowane przy ul. Libelta w Poznaniu w przeciągu 30 lat zamieniło się w duży zakład produkcyjny. Od 1999 roku zlokalizowany jest on w podpoznańskim Jasinie koło Swarzędza i zatrudnia dziś ponad 400 pracowników, dysponując przy tym nowoczesnym centrum dystrybucji na Polskę i kraje Europy Centralnej, Wschodniej i Południowej. Tak właśnie swoją obecność na polskim rynku realizuje firma Deceuninck – globalny producent systemów okiennych, drzwiowych i tarasowych.

Czytaj dalej
Wywiad z Jakubem Turowskim – właścicielem Winlux InternormMultiPublikacja

Wywiad z Jakubem Turowskim – właścicielem Winlux Internorm

Wywiad z Jakubem Turowskim – właścicielem salonu stolarki Winlux, który rozpoczął współpracę z Internorm Polska.

Czytaj dalej
Kryzys to czas podciągania biznesowych taborów

Kryzys to czas podciągania biznesowych taborów

Jak mawiał Albert Schwietzer: „[…] na pytanie, czy jestem pesymistą czy optymistą, odpowiadam, że moja wiedza jest pesymistyczna, ale moja chęć i nadzieje są optymistyczne […]”. O kluczowych zadaniach na czas kryzysu dr Zbigniew Mendel w swoim felietonie.

Czytaj dalej
Targi BAU 2023 – przeżyjmy to jeszcze razMultiPublikacja

Targi BAU 2023 – przeżyjmy to jeszcze raz

Targi BAU w Monachium po czterech latach ponownie gościły największych producentów branży stolarki otworowej. Wśród wystawców nie mogło zabraknąć największych…

Czytaj dalej
W e-commerce liczy się energooszczędność i zrównoważony rozwój

W e-commerce liczy się energooszczędność i zrównoważony rozwój

Naszym rozmówcą jest Bo Overgaard Christensen, wiceprezes wykonawczy ds. e-commerce w grupie Inwido i dyrektor zarządzający JABS Group, jednostki zajmującej się sprzedażą internetową w grupie. 

Czytaj dalej
Geze – doświadczony innowatorMultiPublikacja

Geze – doświadczony innowator

Zwiedzając targi budowlane nie sposób przejść obojętnie obok stoiska firmy, która świętuje swój 160. jubileusz. Nawet jak na warunki niemieckie, to ewenement. Z tym większym więc zaciekawieniem zajrzeliśmy na stoisko firmy GEZE, która w Niemczech działa od 1863 roku, a w Polsce jest naszym redakcyjnym sąsiadem na warszawskiej Pradze Północ.

Czytaj dalej
Okna same się nie sprzedadzą

Okna same się nie sprzedadzą

Koalicja Termomodernizacji wciąż zachęca producentów do wyposażenia ich sieci sprzedaży w umiejętność obsługi wniosków o dotacje, a dilerom zapewnia program szkoleniowy i doradztwo. Dzisiaj już nie warto się wahać – dzisiaj trzeba działać, by sprzedawać

Czytaj dalej