FAKRO – specjalista ds. produktu

Data publikacji: 2023-03-06

Firma: FAKRO

Stanowisko: specjalista ds. produktu

Miejscowość: Nowy Sącz

Województwo: Małopolskie

Branża: Producent

Zadania:

rozwijanie koncepcji nowych produktów w ofercie FAKRO
udoskonalanie i modyfikowanie istniejących produktów
prowadzenie i nadzór dokumentacji technicznej
testowanie sposobu pakowania, magazynowania i transportowania produktu
opracowanie materiałów logistycznych dla danego produktu
kompletowanie pakietu informacji na temat nowego produktu
opracowywanie danych niezbędnych do ustalenia cen produktu, wprowadzanych następnie do systemu

Wymagania:

znajomość branży stolarki otworowej (bramy garażowe, drzwi, okna)
wykształcenie wyższe techniczne
zmysł techniczny
umiejętności analityczne
dobra znajomość rysunku technicznego
prawo jazdy kat. B
znajomość angielskiego na poziomie komunikatywnym

Oferujemy:

umowę o pracę w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na światowym rynku
elastyczne godziny rozpoczęcia pracy
wsparcie poprzez system szkoleń wdrażających oraz zawodowych
przyjazną atmosferę pracy
możliwość rozwoju zawodowego w ramach awansów i rekrutacji wewnętrznych
dobre warunki pracy
dostęp do kart sportowych, wejściówki na basen, udział w imprezach integracyjnych
dostęp do nauki języka angielskiego, niemieckiego lub hiszpańskiego
możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia w PZU oraz opieki medycznej
bonusy w okresach świątecznych
dostęp do biletów na wybrane wydarzenia kulturalne oraz sportowe
korzystne rabaty pracownicze na zakup produktów FAKRO

O firmie

Fakro

Producent