VEKA – specjalista ds. produktu

Data publikacji: 2022-06-24

Firma: VEKA

Stanowisko: specjalista ds. produktu

Miejscowość: Skierniewice

Województwo: Łódzkie

Branża: Dostawca

Zadania :

  • Opieka nad produktami będącymi w ofercie VEKA Polska
  • Planowanie i opracowywanie strategii produktu
  • Mapowanie i rozwój oferty produktowej
  • Wprowadzanie, utrzymywanie i wycofywanie produktu z rynku
  • Analiza danych rynkowych, segmentów rynku, konsumentów i działań konkurencji
  • Tworzenie szkoleniowych materiałów produktowych
  • Prowadzenie wewnętrznych i zewnętrznych szkoleń produktowych,
  • Opracowywanie dokumentacji wymaganej przez proces wdrażania nowych produktów
  • Przygotowanie sprawozdań i raportów z prowadzonych działań
  • Poszukiwanie innowacyjnych pomysłów, usprawnień i optymalizacji
  • Bieżąca współpraca z poszczególnymi działami firmy oraz firmami zewnętrznymi
  • Współpraca z Centrala Grupy w Niemczech.
  • Prowadzenie projektów produktowych, koordynacja procesów produktowych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne, ekonomiczne.
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.
  • Bardzo dobra znajomość MS Office
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne
  • Bardzo dobra organizacja pracy, dokładność, sumienność
  • Kreatywność, zaangażowanie w realizację projektów oraz  otwartość na rozwój
  • Umiejętność pracy zespołowej i myślenia strategicznego

Oferujemy :

  • Konkurencyjne wynagrodzenie z tytułu umowy o pracę uzupełniane atrakcyjnym systemem premiowym
  • Nagroda roczna od wypracowanego przez spółkę zysku
  • Dofinansowanie posiłków
  • Prywatną opiekę medyczną Medicover
  • Szeroki pakiet socjalny (w tym m.in. dofinansowanie wakacji i karty MultiSport)
  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach
  • Ciekawą, pełną wyzwań rozwojową pracę
  • Miłą i koleżeńską atmosferę w pracy.