VBH – doradca techniczny ds. systemów montażowych

Data publikacji: 2021-10-04

Firma: VBH

Stanowisko: doradca techniczny ds. systemów montażowych

Województwo: Pomorskie

Branża: Dostawca

Twój zakres obowiązków:

  • Kompleksowa obsługa klientów na terenie województwa pomorskiego
  • Wprowadzanie nowego asortymentu do sprzedaży
  • Prowadzenie konsultacji i doradztwa technicznego
  • Współpraca z istniejącymi i potencjalnymi dostawcami produktów
  • Realizacja założonych planów sprzedaży
  • Analiza otoczenia rynkowego w zakresie jakości oferowanych produktów

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie i znajomość branży
  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych
  • Wykształcenie średnie lub wyższe, mile widziane techniczne
  • Wytrwałość i konsekwencja w dążeniu do realizacji stawianych celów
  • Dobra organizacja i kontrola pracy
  • Czynne prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Znajomość jęz. angielskiego lub niemieckiego

To oferujemy:

  • Stabilną pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Szkolenia techniczne
  • Niezbędne narzędzia pracy (m.in. samochód służbowy – segment C, laptop, telefon)
  • Premie świąteczne
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

Oferty zawierające CV, list motywacyjny oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ.

O firmie

VBH

Dostawca