technolog do działu wycen PCW

Data publikacji: 2023-08-03

Firma: ABM JĘDRASZEK

Stanowisko: technolog do działu wycen PCW

Miejscowość: Pabianice

Województwo: Łódzkie

Branża: Producent

Zadania:

  • Przygotowywanie kosztorysów stolarki okiennej i drzwiowej
  • Opracowywanie wpływających zamówień
  • Wsparcie techniczne dla stałych partnerów handlowych i działów eksportowych
  • Realizowanie polityki handlowej firmy

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenie: techniczne
  • Dobra znajomość programów MS Office
  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku technologa / specjalisty do wycen PCW
  • Znajomość programów branżowych do wycen będzie dużym atutem.

Oferujemy:

  • Stałą pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie (umowa o pracę)
  • Atrakcyjny system wynagradzania
  • Bogaty pakiet szkoleń technicznych i handlowych
  • Duża samodzielność na stanowisku pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego w warunkach partnerstwa i koleżeństwa w młodym i zgranym zespole
  • Pracę w dobrej atmosferze w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę sportową

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie ofert na adres mailowy: rekrutacja@abm-jedraszek.pl z dopiskiem:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez ABM Jędraszek Sp. J. zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm.)”