specjalista ds. wsparcia technicznego i ofertowania ze znajomością języka niemieckiego lub włoskiego

Data publikacji: 2024-04-24

Firma: Aluprof

Stanowisko: specjalista ds. wsparcia technicznego i ofertowania ze znajomością języka niemieckiego lub włoskiego

Miejscowość: Bielsko-Biała

Województwo: Śląskie

Branża: Dostawca

praca hybrydowa

Obowiązki:

  • analiza zapytań ofertowych pod kątem technicznych możliwości wykonania oferty,
  • sporządzanie wycen materiałowych na podstawie dokumentacji technicznej zgodnie z obowiązującymi procedurami,
  • obsługa klientów z rynków eksportowych zapewniająca zaspokojenie ich potrzeb w zakresie doradztwa technicznego i projektowego,
  • doradztwo techniczne dla klientów w zakresie rozwiązań systemowych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • dobra znajomość oprogramowania CAD,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane w branży),
  • samodzielność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego lub włoskiego – warunek konieczny,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego,
  • kreatywność i innowacyjność,
  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • atrakcyjny system wynagradzania,
  • prywatną opiekę medyczną dla pracowników i członków rodzin,
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie,
  • kartę MultiSport,
  • dofinansowanie do posiłków w stołówce firmowej,
  • pakiet świadczeń socjalnych (wysokie premie świąteczne, dofinansowanie wypoczynku, kolonie i obozy dla dzieci, prezenty dla pracowników obchodzących jubileusz zatrudnienia, prezenty świąteczne dla dzieci pracowników),
  • dodatek stażowy,
  • możliwość ciągłego rozwoju zawodowego poprzez szkolenia, uczestnictwo w realizacji ciekawych projektów oraz dostęp do wiedzy eksperckiej lidera w swojej branży,
  • pracę w międzynarodowym środowisku,
  • kursy językowe,
  • elastyczny czas pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji z dopiskiem:16/2024
adres e-mail: aluprof_praca@grupakety.com
adres pocztowy: ALUPROF S.A., ul. Warszawska 153, 43-300 Bielsko-Biała