PRESS GLASS: Inżynier Procesu Produkcji

Data publikacji: 2018-12-11

Firma: PRESS GLASS

Stanowisko: Inżynier Procesu Produkcji

Miejscowość: Miętno k/ Nowogardu

Województwo: Zachodniopomorskie

Branża: Inne

Wierzymy, że wszystko co robimy przyczynia się do rozwoju naszych pracowników i partnerów biznesowych. Budujemy organizację, której największą siłą są ludzie. Sposób w jaki działamy uczynił nas europejskim liderem w przetwarzaniu szkła dla budownictwa.

Twoje zadania:

  • analiza procesów produkcyjnych i przygotowywanie ich optymalizacji,
  • rozwiązywanie bieżących problemów produkcyjnych we współpracy z różnymi działami firmy,
  • projektowanie nowych technologii i wdrażanie ich w obszarze produkcji,
  • doradztwo techniczne związane z przetwarzaniem szkła,
  • kontakt z kontrahentami,
  • przygotowywanie i aktualizowanie instrukcji procesowych,
  • kontrola zgodności stosowania przyjętych norm produkcyjnych,
  • kreowanie kultury pracy opartej na wartościach firmy takich jak: szacunek, zaufanie, uczciwość, zaangażowanie i dyscyplina.

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki: inżynieria produkcji, zarządzanie produkcją itp.
  • znajomość języka angielskiego umożliwiającą swobodną komunikację z pracownikami z zagranicznych oddziałów firmy oraz z dostawcami,
  • wiedza z zakresu metod zarządzania procesami produkcyjnymi oraz jakościowymi według filozofii Lean Manufacturing,
  • umiejętności analityczne oraz organizacyjne,
  • wzorowa systematyczność, dokładność i dbałość o szczegóły,
  • innowacyjność i elastyczność w podejmowanych działaniach,
  • orientacji na cel, chęć rozwoju i zdobywania wiedzy.

Z nami zyskasz:

  • umowę o pracę na pełny etat,
  • atrakcyjne warunki grupowego ubezpieczenia zdrowotnego,
  • prywatną opiekę medyczną współfinansowaną przez pracodawcę,
  • system kafeteryjny MyBenefit,
  • realny wpływ na organizację pracy poprzez możliwość udziału w wewnętrznych grupach projektowych,
  • dostęp do biblioteki wiedzy biznesowej i branżowej,
  • uczestnictwo w szkoleniach,
  • szansę zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowym środowisku.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji: LINK

O firmie

Press Glass

Dostawca