MFO – specjalista ds. optymalizacji produkcji Lean Manufacturing

Data publikacji: 2022-05-20

Firma: MFO

Stanowisko: specjalista ds. optymalizacji produkcji Lean Manufacturing

Miejscowość: Sochaczew

Województwo: Mazowieckie

Branża: Dostawca

Twój zakres obowiązków

Identyfikacja i wyznaczanie obszarów oraz wprowadzanie projektów związanych z ciągłym doskonaleniem i usprawnieniami procesów produkcyjnych

Optymalizacja procesów produkcyjnych poprzez stosowanie narzędzi Lean: VSM, SMED, TPM, 5S

Sukcesywne i efektywne wdrażanie nowych projektów optymalizacyjnych

Inicjowanie rozwiązań optymalizacyjnych oraz wspieranie pracowników we wdrażaniu działań naprawczych, usprawniających

Analiza stanowisk pracy, pod kątem zwiększenia efektywności i poprawy jakości procesów oraz obniżenia kosztów materiałów

Organizacja oraz prowadzenie szkoleń dla pracowników z obszaru Lean Manufacturing

Opracowywanie raportów, zestawień oraz prezentacji

Budowanie w organizacji kultury opartej na ciągłym doskonaleniu

Nasze wymagania

Doświadczenie związane z projektami ciągłego doskonalenia w firmie produkcyjnej lub chęć zdobycia doświadczenia w tym obszarze

Znajomość metodyki LEAN w środowisku produkcyjnym

Znajomość narzędzi optymalizacyjnych

Znajomość narzędzi i metod badawczych

Mile widziana znajomość metodyki prowadzenia projektów

Dobra, praktyczna znajomość programu Excel

To oferujemy

Możliwość wdrażania zmian i ulepszeń w dużej firmie produkcyjnej

Bogaty pakiet w LUX-MED, pozwalający zadbać o zdrowie, oprócz owocowych piątków i innych wydarzeń, które czekają na naszych pracowników

Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego (dla pracownika i członków jego rodziny)

Bieżąca współpraca z kierownictwem w zakresie wprowadzanych zmian
Szansa rozwoju zawodowego w wiodącej firmie z branży stalowej, notowanej na parkiecie głównym GPW