MERCOR – specjalista ds. projektowo-konstrukcyjnych

Data publikacji: 2022-05-18

Firma: MERCOR

Stanowisko: specjalista ds. projektowo-konstrukcyjnych

Miejscowość: Cieplewo

Województwo: Pomorskie

Branża: Producent

Wymagania:

Wykształcenie wyższe, kierunkowe – inżynier mechanik lub inżynier budownictwa,
wiedza z zakresu budowy maszyn i/lub lekkich konstrukcji stalowych/aluminiowych,
znajomość programów typu AutoCad, Inventor, MSOffice,
podstawowa znajomość elektroniki,
komunikatywny język angielski lub niemiecki,
prawo jazdy kat. B,
doświadczenie na stanowisku inżynierskim lub konstrukcyjnym.

Zakres obowiązków:

Wsparcie w prowadzeniu projektów badawczo-rozwojowych,
opracowywanie dokumentacji konstrukcyjnej i użytkowej wyrobów,
przygotowywanie próbek i testów,
opracowywanie wyników badań.

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie u lidera w branży zabezpieczeń przeciwpożarowych,
prywatną opiekę medyczną LuxMed,
dofinansowanie karty Multisport,
dofinansowanie „wczasów pod gruszą”,
bony świąteczno-noworoczne,
niezbędne narzędzia pracy, telefon do użytku prywatnego,
praca w zgranym i doświadczonym zespole,
niekorporacyjną atmosferę w firmie,
ogólnodostępny parking,
elastyczne godziny pracy, w poniedziałki,
program pomysłów pracowniczych,
wewnętrzny program wymiany wiedzy,
możliwość dofinansowania szkoleń i studiów,
samodzielność i odpowiedzialność za powierzone obowiązki.