kierownik działu wsparcia technicznego

Data publikacji: 2023-11-06

Firma: Siegenia

Stanowisko: kierownik działu wsparcia technicznego

Miejscowość: Kluczbork

Województwo: Opolskie

Branża: Dostawca

Główne zadania:

  • nadzór nad prowadzonymi projektami technicznymi i obiektowymi.
  • koordynowanie działań w ramach wdrożeń produktów i usług u klientów.
  • odpowiedzialność za relacje i współpracę z systemodawcami profilowymi na terenie Polski.
  • prowadzenie działań związanych z badaniami technicznymi na potrzeby klientów.
  • wymiana i zarządzanie informacjami pomiędzy działem PM w Niemczech a pracownikami sprzedaży w Polsce.
  • przygotowywanie raportów, analiz i prezentacji.
  • współudział w tworzeniu strategii sprzedażowej spółki.
  • motywowanie i budowanie zaangażowania podległych pracowników.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży stolarki otworowej.
  • doświadczenie w pracy w środowisku międzynarodowym.
  • bardzo wysoko rozwinięte kompetencje komunikacyjne.
  • wykształcenie wyższe inżynierskie.
  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację.
  • znajomość technik sprzedażowych.
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • pracę w ustandaryzowanej organizacji o przyjaznej atmosferze.
  • duże możliwości rozwoju oraz kreowania środowiska pracy.
  • atrakcyjne wynagrodzenie, pakiet benefitów oraz narzędzi niezbędnych do pracy w tym samochód służbowy również do użytku prywatnego.
  • pracę z nowoczesnymi technologiami i narzędziami.

O firmie