GEZE – doradca obiektowy

Data publikacji: 2022-05-09

Firma: GEZE

Stanowisko: doradca obiektowy

Miejscowość: Warszawa

Województwo: Dolnośląskie

Branża: Dostawca

Twój zakres obowiązków

doradztwo techniczne dla architektów i inwestorów

cykliczne odwiedziny pracowni projektowych w swoim regionie

cykliczne odwiedziny budów w swoim regionie

prowadzenie bazy danych obiektów w CRM/C4C

organizacja szkoleń i seminariów

opracowywanie rysunków technicznych w programie AutoCAD

Nasze wymagania

wykształcenie techniczne

doświadczenie na podobnym stanowisku

znajomość programu AutoCAD

bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

umiejętność pracy w zespole

prawo jazdy kat. B

To oferujemy

możliwość współpracy z największymi biurami projektowymi w Polsce przy najbardziej prestiżowych projektach

stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

samochód, komputer i telefon służbowy

pracę w przyjaznym i pomocnym zespole

możliwość uczestnictwa w wyjazdach integracyjnych i konferencjach
pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport)