D+H POLSKA – przedstawiciel handlowy

Data publikacji: 2022-09-21

Firma: D+H POLSKA

Stanowisko: przedstawiciel handlowy

Miejscowość: Gdańsk

Województwo: Pomorskie

Branża: Dostawca

Twój zakres obowiązków

• realizacja wyznaczonych planów sprzedaży,
• sprzedaż inwestycyjna,
• współpraca z Generalnymi Wykonawcami oraz firmami instalacyjnymi,
• pozyskiwanie do współpracy firm elektroinstalacyjnych oraz wysoka jakość ich obsługi,
• współpraca z deweloperami,
• obsługa bieżących zapytań,
• współpraca z innymi członkami zespołu,
• dbałość o wysokość uzyskiwanej marży,
• kontrola należności klientów,
• terminowa realizacja projektów,
• planowanie swojej pracy oraz raportowanie zgodnie z wytycznymi od przełożonego,
• udział w targach branżowych.

Nasze wymagania

• kilkuletnie doświadczenie w dziale sprzedaży na stanowisku przedstawiciela handlowego (branża elektroinstalacyjna będzie dodatkowym atutem),
• umiejętność budowania długotrwałych relacji z klientami,
• zaangażowanie, inicjatywa oraz bardzo dobre planowanie pracy własnej,
• predyspozycja do prowadzenia kilku projektów jednocześnie,
• wykształcenie minimum średnie (mile widziane wyższe),
• znajomość programów MsOffice – w szczególności Excel, Word,
• czynne prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu samochodu,
• dyspozycyjność,
• umiejętność pracy w grupie oraz poczucia humoru.

Mile widziane

• doświadczenie w sprzedaży inwestycyjnej,
• znajomość AutoCAD.

To oferujemy

• stabilne zatrudnienie w uznanej na polskim rynku firmie,
• samochód służbowy (również do użytku prywatnego), laptop, telefon komórkowy,
• wynagrodzenie składające się z pensji podstawowej oraz systemu premiowego,
• dużą samodzielność oraz możliwość realizacji własnych pomysłów,
• prosty system raportowania,
• szkolenie wdrażające do pracy,
• szkolenia branżowe,
• kartę multisport,
• spotkania integracyjne, wyjazdy firmowe oraz miłą atmosferę pracy.