Wybierz najlepsze produkty stolarki w konkursie StolArchi!

Red.: |Data publikacji:

Wystartowała kolejna edycja konkursu StolArchi. To jedyny konkurs w Polsce, w którym praktycy z biur projektowych wybierają najlepsze produkty z branży stolarki budowlanej.  Tym razem po raz pierwszy wśród jury konkursu zasiądą także internauci.

Internetowe głosowanie na faworyta publiczności rozpoczyna się 7 kwietnia. W konkursie startuje aż 57 firm, które prezentują swoje najbardziej innowacyjne nowości. Głosy można oddawać do 21 kwietnia, do godziny 12:00. Każdy może oddać jeden głos co 24 godziny. Zapraszamy do udziału! Wystarczy kliknąć w logo:

 

Zobacz również

Bergs: fabryki pracują na pełnych obrotach

Bergs: fabryki pracują na pełnych obrotach

Bergs, do którego należy m.in. Pinus, podsumował III kwartał. Spółka przyznaje, że odnotowała satysfakcjonujące wyniki ze sprzedaży.

Najwięksi dostawcy systemów aluminiowych w Polsce

Najwięksi dostawcy systemów aluminiowych w Polsce

Z najnowszego raportu CAB wynika, że czterech dostawców systemów aluminiowych w Polsce zamknęło 2022 rok z EBITDA na poziomie ponad 50 mln zł. Prawie 350 mln zł wypracował Aluprof.

Centrum Informacji Branżowej w gronie POiD

Centrum Informacji Branżowej w gronie POiD

Na ostatnim zebraniu zarządu Związek POiD zatwierdził wniosek o przyjęcie do grona członków Centrum Informacji Branżowej, wydawcę miesięcznika "Forum Branżowe" oraz portalu internetowego "Forum Branżowe" .

1