Wybierz najlepsze produkty stolarki w konkursie StolArchi!

Red.: AK |Data publikacji: 2021-04-07

Wystartowała kolejna edycja konkursu StolArchi. To jedyny konkurs w Polsce, w którym praktycy z biur projektowych wybierają najlepsze produkty z branży stolarki budowlanej.  Tym razem po raz pierwszy wśród jury konkursu zasiądą także internauci.

Internetowe głosowanie na faworyta publiczności rozpoczyna się 7 kwietnia. W konkursie startuje aż 57 firm, które prezentują swoje najbardziej innowacyjne nowości. Głosy można oddawać do 21 kwietnia, do godziny 12:00. Każdy może oddać jeden głos co 24 godziny. Zapraszamy do udziału! Wystarczy kliknąć w logo:

 

Zobacz również

Targi maszyn i narzędzi

Targi maszyn i narzędzi

Na przełomie września i października w Nadarzynie odbędą się Targi Maszyn Budowlanych wraz z Targami Narzędziowymi i Prac Wykończeniowych. W Ptak Warsaw Expo będzie można zapoznać się z ofertą około 300 wystawców.

Selena ze wzrostami

Selena ze wzrostami

Selena podsumowała pierwsze półrocze. Spółka odnotowała ponad 30-proc. wzrost przychodów. Natomiast drugi kwartał był lepszy o 37 proc.

Indie jednym z kluczowych rynków dla Schüco

Indie jednym z kluczowych rynków dla Schüco

Schüco przejęło pakiet większościowy firmy Alufit, największego w Indiach producenta fasad aluminiowych. Niemiecka spółka chce osiągnąć tutaj 100 mln euro rocznych obrotów.

1