Profil

Nitus

Nitus

Producent

ul. Jurków 304 C
32-860 Czchów
tel: (14) 684-50-07

E-mail: nitus@nitus.pl

WWW: http://www.nitus.pl

Nitus to renomowany producent segmentowych bram garażowych i przemysłowych. Siedziba firmy oraz zakład produkcyjny dla bram segmentowych znajdują się w miejscowości Jurków (pow. brzeski, woj. małopolskie). Nowoczesna hala produkcyjna wyposażona jest w rozbudowany park maszynowy, który umożliwia produkcję bram segmentowych w oparciu o innowacyjną technologię.

Firma w swojej ofercie posiada także stolarkę aluminiową, przeciwpożarową, PVC, rolety zewnętrzne, wewnętrzne, moskitiery i uniwersalne systemy zabudowy, tzw. komórki lokatorskie.

Od ponad dwudziestu lat Nitus prężnie rozwija się w branży budowlanej, nieprzerwanie dostarczając klientom nowoczesne rozwiązania produktowe dla domu i przemysłu. Wieloletnia tradycja firmy połączona z doświadczeniem stanowi gwarancję jakości, bezpieczeństwa i niezawodności oferowanych rozwiązań. 

Firma od samego początku postrzegana jest jako solidny oraz godny zaufania partner handlowy, co potwierdzają setki zrealizowanych projektów nie tylko w Polsce, ale i za granicą. Rozwinięta sieć sprzedaży produktów marki Nitus obejmuje blisko 100 punktów partnerskich na terenie kraju.

Duży atut firmy to wykwalifikowany zespół specjalistów, który dba o najwyższą jakość oferowanych produktów. Doskonała znajomość rynku i nowoczesnych trendów pozwala zaoferować klientom profesjonalne doradztwo, a tym samym wyłącznie właściwe rozwiązania.

Artykuły o firmie

Nitus kontra koronawirus

Nitus kontra koronawirus

Sytuacja związana z epidemią koronawirusa z dnia na dzień przybiera na sile. Zagrożenia związane z rozprzestrzenianiem się choroby stawiają w trudnej sytuacji nie tylko pracowników, ale także przedsiębiorców. Firma Nitus podejmuje wszelkie możliwe działania, aby zwiększać bezpieczeństwo zarówno osobom zatrudnionym, jak i swoim klientom, przy jednoczesnym zachowaniu wszystkich dotychczasowych obowiązków. Wdrożono niezbędne narzędzia oraz uruchomiono procedury, które gwarantują wysoką ochronę i komfort pracy, pomimo niełatwych okoliczności.