NITUS – specjalista ds. obsługi klienta w serwisie

Data publikacji: 2021-10-08

Firma: NITUS

Stanowisko: specjalista ds. obsługi klienta w serwisie

Miejscowość: Jurków

Województwo: Małopolskie

Branża: Producent

Miejsce pracy:
• Jurków, pow. brzeski, woj. małopolskie

Opis stanowiska:

• planowanie, koordynowanie i nadzorowanie pracy ekip serwisujących produkty Nitus (serwis gwarancyjny i pogwarancyjny) u naszych Klientów,
• nadzór nad jakością pracy pomiarzystów i serwisantów,
• bieżące raportowanie i analiza przyczyn zgłoszeń serwisowych i reklamacji,
• reprezentowanie firmy w kontaktach z Klientami,
• wycena i alokacja kosztowa niezbędnych prac serwisowych i reklamacyjnych,
• ścisła współpraca z Działami produkcyjnymi.

Wymagania:
• preferowane będą osoby z doświadczeniem w podobnej pracy (mile widziane doświadczenia w branży budowlanej),
• łatwość nawiązywania kontaktu z Klientem i umiejętność rozwiązywania problemów oraz doradzenia możliwości w zakresie produktów oferowanych przez firmę,
• wykształcenie techniczne,
• samodzielność oraz dokładność niezbędna do zapewnienia najwyższej jakości świadczonych usług,
• mile widziana znajomość przepisów dotyczących gwarancji i rękojmi,
• czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie w szybko rozwijającej się firmie przez cały rok,
• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
• wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia,
• możliwość awansu w ramach struktur Działu na stanowisko Koordynatora/Kierownika,
• w przypadku osób z mniejszym doświadczeniem zapewniamy niezbędne wdrożenie i przeszkolenie.

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi kandydatami.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

O firmie

Nitus

Producent