NITUS Specjalista ds. sprzedaży i wycen

Data publikacji: 2021-03-31

Firma: Nitus

Stanowisko: Specjalista ds. sprzedaży i wycen

Miejscowość: Jurków/Tymowa

Województwo: Małopolskie

Branża: Producent

Opis stanowiska:

  • pozyskiwanie nowych Klientów oraz opieka nad obecnymi, budowanie długofalowej współpracy,
  • profesjonalne doradztwo techniczno-handlowe dla Klientów zarówno indywidualnych jak i firm,
  • analiza dokumentacji i wymagań technicznych związanych z przygotowaniem oferty,
  • sporządzanie ofert handlowych, kalkulacji, wycen oraz prowadzenie negocjacji handlowych,
  • kompleksowa opieka nad Klientem na każdym etapie zakupu.

Wymagania:

  • umiejętność przyswajania nowej wiedzy technicznej,
  • preferowane wykształcenie min. średnie techniczne (mile widziane mechaniczne lub budowlane),
  • dodatkowym atutem będzie znajomość branży budowlanej w zakresie asortymentu produkowanego przez firmę,
  • samodzielność i pozytywne nastawienie na cel handlowy służący długofalowej relacji handlowej,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • umiejętność raportowania wyników pracy,
  • mile widziana znajomość programów typu AUTOCAD oraz bardzo dobra obsługa komputera (Pakiet MS Office),
  • skrupulatność/precyzja, sumienność, samodzielność oraz zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków.

UWAGA: Dla osób bez doświadczenia przygotowaliśmy program wdrażający, ale minimalne wymagania w tym przypadku to bardzo dobra znajomość rysunku technicznego – docelowo jest to stanowisko samodzielnego specjalisty.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy, w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • kontakt z nowoczesnymi technologiami w branży,
  • możliwość stałego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji poprzez szkolenia branżowe – produktowe i technologiczne,
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od efektów,
  • wsparcie i wdrożenie do pracy w przyjaznej atmosferze wśród kompetentnych i doświadczonych pracowników.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

O firmie

Nitus

Producent