NITUS – specjalista ds. obsługi klienta w dziale logistyki

Data publikacji: 2021-10-09

Firma: NITUS

Stanowisko: specjalista ds. obsługi klienta w dziale logistyki

Miejscowość: Jurków

Województwo: Małopolskie

Branża: Producent

Miejsce pracy:

• Jurków, pow. brzeski, woj. małopolskie

Opis stanowiska:
• planowanie, koordynowanie i nadzorowanie pracy ekip montujących (wewnętrznych i zewnętrznych) wszystkie produkty Nitus,
• kompleksowa organizacja i planowanie transportów wewnętrznych (własne samochody do 3,5t) oraz zewnętrznych wraz z kontrolą wykorzystania czasu pracy kierowców,
• nadzór nad terminowością i jakością oraz rozliczeniami z montażystami i kierowcami,
• bieżące raportowanie i analiza wykorzystania zasobów ludzkich i sprzętowych,
• kontakt z Klientami firmy w zakresie ustalania terminów montaży i transportów produktów,
• ścisła współpraca z wszystkimi działami odpowiedzialnymi za realizację zamówień Klientów.

Wymagania:
• preferowane będą osoby z doświadczeniem w podobnej pracy (mile widziane doświadczenia w logistyce transportu),
• wysoki poziom komunikatywności i łatwość nawiązywania kontaktu z Klientem,
• inicjatywa w działaniu, umiejętność rozwiązywania problemów oraz podejście proklienckie,
• zaangażowanie, samodzielność oraz solidność niezbędna do zapewnienia najwyższej jakości świadczonych usług,
• czynne prawo jazdy kat. B,
• bardzo dobra znajomość Office (w tym Excel).

Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie w szybko rozwijającej się firmie,
• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
• wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia,
• możliwość awansu w ramach struktur firmy,
• w przypadku osób z mniejszym doświadczeniem zapewniamy niezbędne wdrożenie i przeszkolenie.

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi kandydatami.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

O firmie

Nitus

Producent