NITUS – doradca techniczny

Data publikacji: 2021-04-20

Firma: NITUS

Stanowisko: doradca techniczny ds. stolarki

Miejscowość: Jurków

Województwo: Małopolskie, Śląskie

Branża: Producent

Doradca techniczny ds. stolarki otworowej
(pomiar/montaż/serwis)

Miejsce pracy:
• praca w terenie: woj. małopolskie i śląskie

Opis stanowiska:
• doradztwo techniczno-sprzedażowe u klientów podczas prac pomiarowych w zakresie proponowanego asortymentu produktowego oraz prezentacja możliwości,
• wykonywanie pomiarów oraz montaż produktów,
• przygotowywanie niezbędnej dokumentacji pomiarowej zawierającej wszystkie ustalenia z klientem,
• przygotowywanie dokumentów i kompletowanie protokołów związanych z wykonanymi pracami u klientów,
• bezpośredni kontakt techniczny z klientem od momentu pomiaru aż po odbiór,
• opieka serwisowa po sprzedaży.

Wymagania:
• preferowane osoby z doświadczeniem w podobnej pracy (mile widziane doświadczenia handlowe),
• łatwość nawiązywania kontaktu z klientem, umiejętność prezentacji oraz doradztwa w zakresie produktów oferowanych przez firmę,
• wykształcenie techniczne i niezbędna znajomość rysunku technicznego,
• samodzielność, precyzja oraz dokładność – zapewnienie najwyższej jakości świadczonych usług,
• dyspozycyjność i gotowość do zdarzających się delegacji,
• czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie przez cały rok w szybko rozwijającej się firmie,
• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
• wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia,
• w przypadku osób z mniejszym doświadczeniem zapewniamy niezbędne wdrożenie i przeszkolenie.

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi kandydatami.
Zachęcamy do składania aplikacji bezpośrednio poprzez naszą stronę internetową www.nitus.pl/kariera lub na adres: rekrutacja@nitus.pl
Dokumenty można składać także bezpośrednio do siedziby firmy: Jurków 304C, 32-860 Czchów

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

O firmie

Nitus

Producent