OFS 2023 – fotorelacja

Red.: |Data publikacji:

Wczoraj zakończyła się tegoroczna edycja Ogólnopolskiego Forum Stolarki. Przyciągnęła rekordową liczbę uczestników. Ponad 230 menadżerów z branży stolarki przez dwa dni uczestniczyło w wydarzeniu. Prezentujemy fotorelację z OFS 2023.

W dniach 25-26 października wnętrza Hotelu Windsor w Jachrance gościły uczestników Ogólnopolskiego Forum Stolarki. Wysłuchali oni prelekcji zgrupowanych w tematycznych blokach poświęconych budowaniu przewag konkurencyjnych polskiej branży stolarki, zrównoważonemu rozwojowi oraz automatyzacji, optymalizacji, wydajności.

Podczas OFS 2023 odbyła się również Gala Liderów Stolarki, na której poznaliśmy firmy, które weszły w sezon 2023 jako liderzy w poszczególnych kategoriach produktowych. Galę zakończył koncert coverów w wykonaniu Sweet Lemon.

Polskie Stowarzyszenie Aluminium było partnerem merytorycznym wydarzenia. Partnerem głównym OFS był Aluron Systemy Aluminiowe, zaś w gronie partnerów Gold były firmy: Glassolutions Saint Gobain, Salamander Window & Door Systems, Yawal, Deceuninck, Grupa Expert, Primo, MyPricer.

W gronie partnerów Silver znalazły się firmy: Venska, D+H Polska, Stalprodukt-Zamość, Swisspacer Saint-Gobain, Teknos, Dobroplast, Fimtec-Polska, Simonswerk, Pilkington, Wiśniowski i Socjomania.

Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia!

 

 

Zobacz również

Kolejny miesiąc ze spadkami cen w PSB

Kolejny miesiąc ze spadkami cen w PSB

PSB podsumowało ceny w marketach budowlanych w marcu. To kolejny miesiąc z rzędu, w którym PSB odnotowuje spadek dynamiki wzrostu cen.

Aliplast uruchomił wielką instalację fotowoltaiczną

Aliplast uruchomił wielką instalację fotowoltaiczną

Aliplast uruchomił dużą farmę fotowoltaiczną. Jej moc wynosi 2,5 MW. Praca trwała kilka miesięcy i podzielona była na wiele etapów.

Rośnie popyt na elektrownie balkonowe

Rośnie popyt na elektrownie balkonowe

Liczba tzw. elektrowni balkonowych w krajach DACH szybko rośnie. Montaż paneli fotowoltaicznych o niewielkiej mocy i w systemie plug-in nie wymaga specjalnych zezwoleń.

1