Reveal Slide od OknoPlus

Red.: AK |Data publikacji: 2020-12-12

OknoPlus wprowadza do oferty kolejny produkt z serii Reveal– Reveal Slide. To nowoczesna, aluminiowa konstrukcja podnoszono-przesuwna, która – podobnie jak pierwsza propozycja – zachwyca swoim designem i parametrami oraz przystępnością cenową.

Nowy produkt OknoPlus to modne, designerskie i wysoce funkcjonalne rozwiązanie. Reveal Slide wyróżnia się na tle innych systemów przesuwnych bardzo wąskimi profilami i dużymi taflami szkła, które pozwalają lepiej doświetlać wnętrze domu.

Drzwi tarasowe Reveal Slide to efekt połączenia nowatorskiego profilu Decalu w technologii So Easy i najlepszych obecnie na rynku szyb ECLAZ. Smukłe profile ram i skrzydeł konstrukcji oraz szkło ze zwiększoną przeziernością doskonale wpisują się w królujące obecnie trendy architektoniczne, a techniczne parametry Reveal Slide czynią z niego produkt ekologiczny.

Głębokość zabudowy (złożenia ramy ze skrzydłem) to w tym przypadku zaledwie 163 mm. Jeśli zestawia się z to pakietem szybowym o wysokim współczynniku przenikania światła (77%), efekt dostrzegalny jest gołym okiem i odczuwalny na co dzień – w poprawie samopoczucia domowników oraz… niższych „rachunkach za światło”.

Gładkie przejście, płynne działanie

Przenikające się, dzięki dużym przeszkleniom, przestrzenie salonu i przylegającego do niego tarasu są dziś jednym z bardziej pożądanych efektów aranżacyjnych w budownictwie jednorodzinnym. Reveal Slide ten charakterystyczny „efekt WOW” potrafi jeszcze wzmocnić. Wizualną integrację wnętrza z zewnętrzem podkreśla zrównany z podłogą próg konstrukcji, który poza tym, że wygląda estetycznie, jest również rozwiązaniem wygodnym i praktycznym.

O komforcie użytkowania Reveal Slide decydują także niezwykle „wydajne” podnoszono-przesuwne okucia, które swobodnie przenoszą nawet ciężkie (ważące do 400 kg) skrzydła. Dzięki temu – niezależnie od gabarytów okna/drzwi tarasowych – ich obsługa zawsze jest łatwa i płynna.

Komfort cieplny oraz akustyczny

Reveal Slide jest konstrukcją wyposażoną w dodatkowy system uszczelek, które – z jednej strony – polepszają jej właściwości termoizolacyjne, z drugiej natomiast efektywnie wspomagają wyciszanie wnętrza, chroniąc je przed głośnymi dźwiękami dochodzącymi zza okna.

Zobacz również

Branżowisko #89 – Targi BAU Online. Lider mediów branżowych

Branżowisko #89 – Targi BAU Online. Lider mediów branżowych

W 89. odcinka podcastu Branżowisko omawiamy pierwszą dużą imprezę budowlaną, na której dość licznie zaprezentowali się reprezentanci branży stolarki. Mowa oczywiście o monachijskich targach BAU, które w związku z sytuacją pandemiczną w Europie, odbyły się w formule online. Jakie firmy reprezentowały naszą branżę? Jak wypadły targi? O tym w tym temacie

Branżowisko #88 – Nowy właściciel Dobroplastu. Eko-Okna inwestują

Branżowisko #88 – Nowy właściciel Dobroplastu. Eko-Okna inwestują

Początek roku 2021 przyniósł nam informację, która będzie bardzo mocnym kandydatem na  zdobywcę tytułu „Newsa roku”! Arbonia zdecydowała się bowiem przyjąć ofertę duńskiej grupy Dovista i sprzedać swoją dywizję okien.

Plusy, minusy #4 – Rynek hiszpański

Plusy, minusy #4 – Rynek hiszpański

W dobie ostatnich wydarzeń branżowych wybór omawianego w tym odcinku rynku wydaje się oczywisty. Wszystko za sprawą przejęcia przez rodzimy Oknoplast hiszpańskiego lidera produkcji stolarki PCW, czyli firmy Ampuero.

1