Profil

Drutex

Drutex

Producent

Adres: ul. Lęborska 31, 77-100 Bytów
Tel: +48 59 822 91 01
Fax: +48 59 822 91 03
NIP: PL 842-16-22-720
REGON: 771564493

E-mail: drutex@drutex.com.pl

WWW: http://www.drutex.pl

35 lat budowania marki DRUTEX sprawiło, że firma jest obecnie jednym z największych producentów okien i drzwi w Europie. To nie tylko jedna z najbardziej innowacyjnych i wiarygodnych polskich marek, ale również wizytówka sukcesów polskiej przedsiębiorczości na całym świecie. Firmą, opartą w 100 procentach na polskim kapitale, kieruje od początku jej założyciel, Leszek Gierszewski.

DRUTEX zdobywa serca klientów, dzięki gwarantowanej bardzo wysokiej jakości, innowacyjności i wiarygodności. Dzięki bogatej ofercie, zaawansowaniu technologicznemu, sprawności działania, firma z roku na rok zwiększa grono swoich odbiorców. Każde okno jest zindywidualizowane, wyprodukowane dla konkretnego Klienta.

Produkty firmowane logiem DRUTEX trafiają do krajów na sześciu kontynentach. Są zamontowane w wielu prestiżowych lokalizacjach, takich jak chociażby hotele Hyatt, Holiday Inn, Sheraton, Marriott w Nowym Jorku czy fabryka Lego w Meksyku. Poza stolarką PVC, w swojej ofercie DRUTEX posiada także rolety, okna i drzwi z drewna, aluminium, fasady oraz ogrody zimowe.

DRUTEX i jego prezes są laureatami kilkuset nagród i wyróżnień zarówno branżowych, jak i biznesowych. Świadczy to o dużej sile konsekwentnie budowanej marki o skali nie tylko ogólnopolskiej, ale również europejskiej. Wśród najważniejszych wyróżnień są m.in.: Złoty Laur Klienta, Ambasador Polskiej Gospodarki, Filar Polskiej Gospodarki, Lider Polskiego Biznesu, Solidna Firma, Top Builder, Diament Forbesa, Medal Europejski, Gazele Biznesu, EU Standard, Kryształowy Profil, Dobra Firma, Zielona Marka czy tytuł Business Superbrand.

Artykuły o firmie

DRUTEX kibicuje najlepszym

DRUTEX kibicuje najlepszym

DRUTEX S.A., jeden z liderów rynku stolarki okienno-drzwiowej w Europie, będzie jednym z partnerów transmisji z Mistrzostw Świata w piłce nożnej, które 20 listopada rozpoczęły się w Katarze. Nie po raz pierwszy firma promuje się przez futbol.

Eko-Okna i Drutex na liście największych firm prywatnych

Eko-Okna i Drutex na liście największych firm prywatnych

Najwięksi polscy producenci okien, kornickie Eko-Okna oraz bytowski Drutex, znaleźli się na liście największych firm prywatnych w Polsce. Drutexu zabrakło natomiast na liście największych eksporterów, gdzie Eko-Okna z wartością 2,25 mld zł, zajęły miejsce 51, tuż za Grupą Kęty.

Drutex po raz kolejny idzie na rekord

Drutex po raz kolejny idzie na rekord

Po rekordowym dla firmy sezonie 2021, również obecny rok zakończy się dla Druteksu rekordowymi wynikami sprzedaży. To także za sprawą coraz mocniejszej pozycji firmy na rynku włoskim.

Oferty pracy

29Gru

DRUTEX
analityk finansowy
Branża: Producent

09Gru

DRUTEX
konstruktor maszyn
Branża: Producent

22Sie

DRUTEX
konstruktor maszyn
Branża: Producent

11Lip

DRUTEX
konstruktor maszyn
Branża: Producent