przedstawiciele handlowi na Niemcy, Francję, Hiszpanię, Belgię, Holandię, Wielką Brytanię

Data publikacji: 2023-11-21

Firma: Drutex

Stanowisko: przedstawiciele handlowi na Niemcy, Francję, Hiszpanię, Belgię, Holandię, Wielką Brytanię

Miejscowość: Bytów

Województwo: Pomorskie

Branża: Producent

Wymagania:

  • wymagana znajomość języka niemieckiego lub francuskiego lub hiszpańskiego lub niderlandzkiego
  • lub angielskiego;
  • 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego w branży stolarki okienno-drzwiowej na wybranym rynku zagranicznym;
  • prawo jazdy kat. B;
  • samodzielność i proaktywne podejście do pracy;
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów z klientami;
  • bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność zarządzania czasem;
  • znajomość pakietu MS Office;
  • dyspozycyjność, gotowość do wyjazdów służbowych.

Zakres obowiązków:

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów;
  • rozwijanie sieci sprzedaży na wybranym rynku zagranicznym;
  • budowanie i utrzymywanie relacji z klientami;
  • obsługa klientów zgodnie ze standardami firmy;
  • szkolenie klientów w zakresie oferty sprzedażowej;
  • realizacja i koordynacja działań w zakresie wsparcia sprzedaży;
  • promocja i budowanie silnej pozycji firmy i jej produktów na rynku;
  • przygotowywanie ofert handlowych, prezentacji dla klientów;
  • współpraca z innymi działami firmy zaangażowanymi w proces realizacji zamówień;
  • prowadzenie dokumentacji handlowej zgodnie z obowiązującymi procedurami.

Oferujemy:

  • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej w Europie;
  • dostęp do najnowszych technologii i rozwiązań produktowych;
  • narzędzia pracy, takie jak: samochód, laptop, telefon;
  • ambitne i samodzielne stanowisko pracy;
  • bardzo atrakcyjny system wynagradzania;
  • kompleksowe szkolenie branżowe/produktowe.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: hr@drutex.com.pl lub składanie aplikacji bezpośrednio w dziale HR w siedzibie firmy w Bytowie, ul. Lęborska 31.

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi osobami.

Wysłanie CV i listu motywacyjnego jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacji na stanowisko pracy prowadzonej przez Drutex SA, z siedzibą w Bytowie przy ul. Lęborskiej 31. Zgodę można odwołać w dowolnym momencie. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych kandydatów do pracy znajdują się na stronie www: https://www.drutex.pl/pl/rodo-kariera/

O firmie

Drutex

Producent