Profil

Petecki

Petecki

Producent

ul. Rudzka 11/13
93-457 Łódź
tel: +48 42 689 99 99
tel: +48 42 89 72 57

E-mail: petecki@petecki.eu

WWW: http://www.petecki.eu

Firma PETECKI powstała w 1995 r. w Łodzi. Od samego początku istnienia jej założyciele, Edyta i Ignacy Peteccy posiadali wizję przedsiębiorstwa, które będzie wyznaczało standardy i kreowało kierunki rozwoju branży w Polsce. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu udało się tę wizję zrealizować.

Konsekwentne stawianie na najwyższą jakość i innowacyjną technologię pozwoliło nam stworzyć starannie dopracowaną ofertę produktową. Od wielu lat należymy do ścisłej czołówki przedsiębiorstw tej branży w Europie, czego potwierdzeniem są licznie otrzymywane nagrody i wyróżnienia.

Obecnie na sukces firmy pracuje ponad 1000 osób w czterech zakładach produkcyjnych i biurach handlowych w kraju i za granicą. Nasze fabryki zajmują powierzchnię ponad 26 000 m2, w których na nowoczesnych liniach technologicznych produkuje się około 1 000 000 sztuk okien i drzwi rocznie.

Cenimy zaufanie, jakim obdarzyli nas Klienci w całej Europie. Jest to dla nas największe wyróżnienie. Mobilizuje nas do dalszego wprowadzania innowacyjnych rozwiązań oraz permanentnego rozwoju w wielu obszarach zawodowych.

Artykuły o firmie

Otwarta komunikacja sprzyja innowacjom

Otwarta komunikacja sprzyja innowacjom

Edyta Petecka, prezes zarządu Grupy Petecki, podzieliła się swoim doświadczeniem zarządzania zespołami pracowników. Zwróciła uwagę m.in. na rosnącą wśród pracowników frustrację, podczas, gdy mogą oni być źródłem innowacji w firmach.

PETECKI Inowa Slide – nowa generacja  drzwi przesuwnych

PETECKI Inowa Slide – nowa generacja drzwi przesuwnych

Seria PETECKI Inowa Slide łączy cechy drzwi podnoszono-przesuwnych HS jak i tradycyjnego okna tarasowego typu PATIO.  Stanowi pośrednie rozwiązanie drzwi tarasowych w budownictwie jedno i wielorodzinnym.

PETECKI: nowe okucie w ofercie

PETECKI: nowe okucie w ofercie

System okuć Roto NX w ofercie firmy Petecki to nowoczesna technologia, która sprzyja wielofunkcyjności okna. Dzięki jego zastosowaniu jest możliwe bezpieczne wietrzenie mieszkania.

Ludzie

Oferty pracy

31Lip

PETECKI
technolog dzialu aluminium
Branża: Producent

07Kwi

PETECKI
manager ds. eksportu
Branża: Producent

27Lut

PETECKI
technolog działu aluminium
Branża: Producent

27Kwi

PETECKI
kierownik produkcji ślusarki aluminiowej
Województwo: Łódzkie
Branża: Producent