Profil

Petecki

Petecki

Producent

ul. Rudzka 11/13
93-457 Łódź
tel: +48 42 689 99 99
tel: +48 42 89 72 57

E-mail: petecki@petecki.eu

WWW: http://www.petecki.eu

Firma PETECKI powstała w 1995 r. w Łodzi. Od samego początku istnienia jej założyciele, Edyta i Ignacy Peteccy posiadali wizję przedsiębiorstwa, które będzie wyznaczało standardy i kreowało kierunki rozwoju branży w Polsce. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu udało się tę wizję zrealizować.

Konsekwentne stawianie na najwyższą jakość i innowacyjną technologię pozwoliło nam stworzyć starannie dopracowaną ofertę produktową. Od wielu lat należymy do ścisłej czołówki przedsiębiorstw tej branży w Europie, czego potwierdzeniem są licznie otrzymywane nagrody i wyróżnienia.

Obecnie na sukces firmy pracuje ponad 1000 osób w czterech zakładach produkcyjnych i biurach handlowych w kraju i za granicą. Nasze fabryki zajmują powierzchnię ponad 26 000 m2, w których na nowoczesnych liniach technologicznych produkuje się około 1 000 000 sztuk okien i drzwi rocznie.

Cenimy zaufanie, jakim obdarzyli nas Klienci w całej Europie. Jest to dla nas największe wyróżnienie. Mobilizuje nas do dalszego wprowadzania innowacyjnych rozwiązań oraz permanentnego rozwoju w wielu obszarach zawodowych.

Artykuły o firmie

PETECKI Inowa Slide – nowa generacja  drzwi przesuwnych

PETECKI Inowa Slide – nowa generacja drzwi przesuwnych

Seria PETECKI Inowa Slide łączy cechy drzwi podnoszono-przesuwnych HS jak i tradycyjnego okna tarasowego typu PATIO.  Stanowi pośrednie rozwiązanie drzwi tarasowych w budownictwie jedno i wielorodzinnym.

PETECKI: nowe okucie w ofercie

PETECKI: nowe okucie w ofercie

System okuć Roto NX w ofercie firmy Petecki to nowoczesna technologia, która sprzyja wielofunkcyjności okna. Dzięki jego zastosowaniu jest możliwe bezpieczne wietrzenie mieszkania.

Petecki: nowy system drzwi przesuwnych HS evolutionDrive

Petecki: nowy system drzwi przesuwnych HS evolutionDrive

HS evolutionDrive firmy Petecki to produkt, który poprzez wysublimowaną budowę systemu, 5-komorowe skrzydła, ramy oraz uszczelnienie środkowe gwarantuje wyśmienite właściwości cieplne.

Ludzie

Oferty pracy

22Kwi

PETECKI
inżynier budowy
Województwo: Łódzkie
Branża: Producent

13Maj

PETECKI
specjalista ds. eksportu
Województwo: Zachodniopomorskie
Branża: Producent

18Mar

PETECKI
dyrektor handlowy ds. eksportu
Województwo: Łódzkie
Branża: Producent