PETECKI – manager ds. eksportu

Data publikacji: 2023-04-07

Firma: PETECKI

Stanowisko: manager ds. eksportu

Miejscowość: Gostynin

Województwo: Mazowieckie

Branża: Producent

Twój zakres obowiązków:

Nauczysz się obsługi programu Wincon, w którym będziesz tworzył/a oferty skrojone pod oczekiwania klientów
Będziesz pozyskiwał/a nowych klientów z rynków zagranicznych
Będziesz utrzymywał/a telefoniczne i mailowe relacje z obecnymi partnerami handlowymi
Będziesz regularnie poszerzał/a wiedzę o naszych produktach, by być profesjonalnym reprezentantem firmy

Nasze wymagania:

Swobodnie komunikujesz się w języku niemieckim / francuskim / włoskim
Myślenie analityczne czy przestrzenne nie jest Twoją piętą achillesową
Łatwo nawiązujesz kontakt z ludźmi i umiesz ich słuchać
W kontaktach z innymi stawiasz na jasne komunikaty i szeroki uśmiech
Chcesz się nieustannie rozwijać i zdobywać nowe kwalifikacje
Jeśli posiadasz doświadczenie w branży stolarki otworowej lub pokrewnej masz u nas dodatkowego plusa !

To oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie
Premie miesięczne
Umowę o pracę
Rabaty na produkty firmowe oraz na usługi i towary oferowane przez naszych Partnerów

O firmie

Petecki

Producent