PETECKI – kierownik produkcji ślusarki aluminiowej

Data publikacji: 2022-04-27

Firma: PETECKI

Stanowisko: kierownik produkcji ślusarki aluminiowej

Miejscowość: Łódź

Województwo: Łódzkie

Branża: Producent

Zakres obowiązków:

zarządzanie zespołem pracowników – organizowanie, planowanie i nadzorowanie pracy podległego zespołu
wyznaczanie celów i skuteczne motywowanie podwładnych
realizowanie planów produkcyjnych
optymalizacja procesu produkcji
optymalizacja kosztów produkcji
dbałość o prawidłową eksploatację maszyn
zapewnienie prawidłowych warunków BHP
kontrola jakości produktów
analiza wyników produkcji
sporządzenie raportów produkcji

Nasze wymagania:

wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: inżynieria produkcji, zarządzanie produkcją lub pokrewne)
umiejętność zarządzania i motywowania personelu
znajomość nowoczesnych technik zarządzania
chcesz się nieustannie rozwijać i zdobywać nowe kwalifikacje
jeśli posiadasz doświadczenie w branży stolarki otworowej lub pokrewnej masz u nas dodatkowego plusa

To oferujemy:

atrakcyjne wynagrodzenie
premie miesięczne
umowę o pracę
rabaty na produkty firmowe oraz na usługi i towary oferowane przez naszych Partnerów

O firmie

Petecki

Producent