PETECKI – kierownik produkcji stolarki pvc

Data publikacji: 2022-10-12

Firma: PETECKI

Stanowisko: kierownik produkcji stolarki pvc

Miejscowość: Gostynin

Województwo: Mazowieckie

Branża: Producent

Twój zakres obowiązków:
  • zarządzanie zespołem pracowników — organizowanie, planowanie i nadzorowanie pracy podległego zespołu
  • wyznaczanie celów i skuteczne motywowanie podwładnych
  • realizowanie planów produkcyjnych
  • optymalizacja procesu produkcji
  • optymalizacja kosztów produkcji
  • dbałość o prawidłową eksploatację maszyn
  • zapewnienie prawidłowych warunków BHP
  • kontrola jakości produktów
  • analiza wyników produkcji
  • sporządzenie raportów produkcji
Nasze wymagania:
  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: inżynieria produkcji, zarządzanie produkcją lub pokrewne)
  • umiejętność zarządzania i motywowania personelu
  • znajomość nowoczesnych technik zarządzania
  • chcesz się nieustannie rozwijać i zdobywać nowe kwalifikacje
  • jeśli posiadasz doświadczenie w branży stolarki otworowej lub pokrewnej masz u nas dodatkowego plusa
To oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • premie miesięczne
  • umowę o pracę
  • rabaty na produkty firmowe oraz na usługi i towary oferowane przez naszych Partnerów

O firmie

Petecki

Producent