Pierwsza Krajowa Wystawa Innowacji – 3-6 X 2019

Red.: RK |Data publikacji: 2019-08-16

Zakończył się etap organizacyjny I Krajowej Wystawy Innowacjibranży stolarki budowlanej. Do udziału w wystawie zgłoszono ponad 20 najbardziej innowacyjnych produktów z kilku segmentów branżowych. Poza najnowszymi oknami pionowymi i drzwiami wejściowymi eksponowane tu będą innowacyjne drzwi balkonowe przesuwne, okna dachowe, bramy, pergole, osłony, okucia, systemy kontroli dostępu oraz budynków inteligentnych. Wszystkie je łączą najnowsze rozwiązania, materiały i technologie w nich zastosowane. Każdy z wystawianych produktów opisany zostanie i zilustrowany w specjalnym katalogu powystawowym który wysłany będzie do największych pracowni projektowych, a w wersji elektronicznej dostępny będzie na stronie dedykowanej architektom.

Okna i drzwi firmy Pinus w Krzywym Domku w Sopocie pokazują, że forma nie jest od dawna ograniczeniem.

Przez 4 targowe dni wystawa towarzyszyć będzie wydarzeniom specjalnym: Ogólnopolskiemu Forum Stolarki (3 X), seminarium dla developerów i administratorów budynków (4 X) oraz warsztatom dla architektów (5 X). Architekci, profesjonaliści i inwestorzy zwiedzający Wystawę, będą mieli okazję wziąć w nich udział. Do ich dyspozycji i indywidualnych konsultacji będą tutaj technolodzy z czołowych polskich przedsiębiorstw tej branży:
ALUPROF z Bielska-Białej, DOBROPLAST z Zambrowa, DORMAKABA z Warszawy, KAEMDE z Tucholi, KRISPOL z Wrześni, ML-SYSTEM z Rzeszowa, OKNOPLUS z Krakowa, PETECKI z Łodzi, SELT z Opola, SOMFY z Warszawy, VELUX z Warszawy, WITRAŻ z Białegostoku, WIŚNIOWSKI z Wielogłów, YAWAL z Herbów.

Kolekcje stolarki oferowane przez producentów są coraz bardziej wyrafinowane. (fot.Wiśniowski)

Organizatorzy targów Warsaw Home/Warsaw Build, na których ta wystawa jest zorganizowana, spodziewają się ponad 70 tysięcy zwiedzających, a wśród nich kilkunastu tysięcy architektów i menedżerów firm budowlanych. Osobną grupę targowych gości stanowić będą dystrybutorzy stolarki z Polski i zza granicy. Wystawa Innowacji trafia więc ze swoim przekazem do tych, którzy zawodowo związani są z budownictwem i na co dzień korzystają z rozwiązań techniki okienno-drzwiowej (ale i bramowej, i fasadowej, i osłonowej). Obecnie trwają prace realizacyjne wystawy: uzgadnianie eksponatów, budowa standów ekspozycyjnych, opracowywanie materiałów wystawowych. Trwa również zapraszanie gości specjalnych: menedżerów firm produkcyjnych, architektów i firm budowlanych oraz zarządców budynków. Informacje o postępach tych prac dostępne będą w mediach Forum Branżowe oraz w portalach architektonicznych i budowlanych.

Krajowa Wystawa Innowacji dostępna jest dla każdego zainteresowanego najnowszymi osiągnięciami techniki okienno-drzwiowej. Aby uzyskać bilet wstępuna targi Warsaw Home/Warsaw Build w dniach 3-6 X 2019 r., wystarczy na stronie organizatora Wystawy zgłosić taką chęć i wypełnić formularz (https://forumbranzowe.com/bilety/). W imieniu Organizatorów i Wystawców serdecznie zapraszamy.

Zobacz również

Mercor imponująco zamknął rok 2020

Mercor imponująco zamknął rok 2020

Grupa Mercor zamyka rok 2020 ze znacznym wzrostem i wita w strukturach nową spółkę.

Geze zaprasza do swojego stoiska na Bau online

Geze zaprasza do swojego stoiska na Bau online

Geze w tym roku obecne było podczas targów Bau online. Firma w swoim stoisku prezentowała szereg nowości.

Forum Branżowe zmienia się dla Ciebie!

Forum Branżowe zmienia się dla Ciebie!

Miesięcznik Forum Branżowe rozpoczyna 2021 r. wielkimi zmianami! Styczniowy numer naszego magazynu  to prezentacja nowego layoutu oraz odświeżona zawartość, a wszystko po to, by codziennie dostarczać Państwu najważniejsze informacje w nowoczesnej formie zarówno w internecie, jak i na papierze.

1