Pierwsza Krajowa Wystawa Innowacji – 3-6 X 2019

Red.: RK |Data publikacji: 2019-08-16

Zakończył się etap organizacyjny I Krajowej Wystawy Innowacjibranży stolarki budowlanej. Do udziału w wystawie zgłoszono ponad 20 najbardziej innowacyjnych produktów z kilku segmentów branżowych. Poza najnowszymi oknami pionowymi i drzwiami wejściowymi eksponowane tu będą innowacyjne drzwi balkonowe przesuwne, okna dachowe, bramy, pergole, osłony, okucia, systemy kontroli dostępu oraz budynków inteligentnych. Wszystkie je łączą najnowsze rozwiązania, materiały i technologie w nich zastosowane. Każdy z wystawianych produktów opisany zostanie i zilustrowany w specjalnym katalogu powystawowym który wysłany będzie do największych pracowni projektowych, a w wersji elektronicznej dostępny będzie na stronie dedykowanej architektom.

Okna i drzwi firmy Pinus w Krzywym Domku w Sopocie pokazują, że forma nie jest od dawna ograniczeniem.

Przez 4 targowe dni wystawa towarzyszyć będzie wydarzeniom specjalnym: Ogólnopolskiemu Forum Stolarki (3 X), seminarium dla developerów i administratorów budynków (4 X) oraz warsztatom dla architektów (5 X). Architekci, profesjonaliści i inwestorzy zwiedzający Wystawę, będą mieli okazję wziąć w nich udział. Do ich dyspozycji i indywidualnych konsultacji będą tutaj technolodzy z czołowych polskich przedsiębiorstw tej branży:
ALUPROF z Bielska-Białej, DOBROPLAST z Zambrowa, DORMAKABA z Warszawy, KAEMDE z Tucholi, KRISPOL z Wrześni, ML-SYSTEM z Rzeszowa, OKNOPLUS z Krakowa, PETECKI z Łodzi, SELT z Opola, SOMFY z Warszawy, VELUX z Warszawy, WITRAŻ z Białegostoku, WIŚNIOWSKI z Wielogłów, YAWAL z Herbów.

Kolekcje stolarki oferowane przez producentów są coraz bardziej wyrafinowane. (fot.Wiśniowski)

Organizatorzy targów Warsaw Home/Warsaw Build, na których ta wystawa jest zorganizowana, spodziewają się ponad 70 tysięcy zwiedzających, a wśród nich kilkunastu tysięcy architektów i menedżerów firm budowlanych. Osobną grupę targowych gości stanowić będą dystrybutorzy stolarki z Polski i zza granicy. Wystawa Innowacji trafia więc ze swoim przekazem do tych, którzy zawodowo związani są z budownictwem i na co dzień korzystają z rozwiązań techniki okienno-drzwiowej (ale i bramowej, i fasadowej, i osłonowej). Obecnie trwają prace realizacyjne wystawy: uzgadnianie eksponatów, budowa standów ekspozycyjnych, opracowywanie materiałów wystawowych. Trwa również zapraszanie gości specjalnych: menedżerów firm produkcyjnych, architektów i firm budowlanych oraz zarządców budynków. Informacje o postępach tych prac dostępne będą w mediach Forum Branżowe oraz w portalach architektonicznych i budowlanych.

Krajowa Wystawa Innowacji dostępna jest dla każdego zainteresowanego najnowszymi osiągnięciami techniki okienno-drzwiowej. Aby uzyskać bilet wstępuna targi Warsaw Home/Warsaw Build w dniach 3-6 X 2019 r., wystarczy na stronie organizatora Wystawy zgłosić taką chęć i wypełnić formularz (https://forumbranzowe.com/bilety/). W imieniu Organizatorów i Wystawców serdecznie zapraszamy.

Zobacz również

Sanok Rubber ze spadkami, także w segmencie stolarki

Sanok Rubber ze spadkami, także w segmencie stolarki

Sanok Rubber Company w minionym półroczu osiągnął przychody w wysokości 300,89 mln zł wobec 389,1 mln zł w 2019 r.

Eko-Okna dołożą miliony do budowy drogi

Eko-Okna dołożą miliony do budowy drogi

Od dawna zapowiadana inwestycja, w której uczestniczą także Eko-Okna, w końcu będzie zrealizowana. Firma z Kornic dołoży ponad 3,6 mln zł do budowy drogi powiatowej w Kornicach. Ma ona być oddana do użytku w I półroczu 2021 r.

Przyszłość rynku drzwi wejściowych w Europie Wschodniej

Przyszłość rynku drzwi wejściowych w Europie Wschodniej

Rynek drzwi wejściowych w Europie Wschodniej straci w tym roku 4,4 proc. swojej wartości z powodu ekonomicznych konsekwencji pandemii – twierdzi austriacka firma badawcza Interconnection Consulting. Poprawy należy oczekiwać w 2023 r.

1