Norymberga Webinar już online!

Red.: PG |Data publikacji: 2020-04-14

Norymberga Webinar to prezentacja kilkunastu nowości na sezon 2020, która odbyła się w dniu 8 kwietnia 2020 r. Zachęcamy do obejrzenia największego spotkania online branży stolarki!

Prezentacja została przygotowana w nowoczesnej formie webinarium, które poprowadził duet – Paweł Gregorczyk (ForumBranzowe.com) i Karol Klos (DomBezpieczny.com) – znany z jedynego podcastu branży stolarki w Polsce pod nazwą Branżowisko. Była możliwość aktywnego udziału, zadawania pytań oraz odbyło się łączenie na żywo z przedstawicielami z branży.

Zapis webinarium jest dostępny TUTAJ

Skąd pomysł na taki webinar? Targi Fensterbau Frontale, największa impreza branżowa w Europie, nie odbyły się w Norymberdze w planowanym terminie. Czerwcowa data również wydaje się niepewna w związku z panująca pandemią koronawirusa. Dlatego Forum Branżowe zaprosiło swoich czytelników w podróż po nowościach na sezon 2020, wśród których były również te, których branża nie miała okazji zobaczyć na żywo podczas targów w Niemczech. To część inicjatywy redakcyjnej #ZOSTAŃONLINE

Więcej na temat webinarium pisaliśmy w artykule: Cała branża stolarki spotkała się online!

Już dzisiaj zapraszamy na webinarium Produkty na sezon 2020, które odbędzie się 6 maja o godz. 10:30.  Jeśli chcą Państwo zaprezentować swój produkt podczas tego spotkania online, prosimy o zgłoszenie się do Państwa konsultanta w Forum Branżowym lub o kontakt e-mailowy na adres: marketing@forumbranzowe.com.

 

Zobacz również

Zobacz retransmisję z OFS 2020 Online

Zobacz retransmisję z OFS 2020 Online

W dniach 17-19 listopada branża uczestniczyła w największym wydarzeniu tego roku, czyli w Ogólnopolskim Forum Stolarki 2020 Online. Przygotowaliśmy dla Was pełną retransmisję z tego trzydniowego wydarzenia!

Ekspansja Wkręt-Metu w Azji

Ekspansja Wkręt-Metu w Azji

Wkręt-Met otworzył na początku listopada swoje biuro w Indiach. Firma współpracowała dotychczas z 11 partnerami handlowymi w tym kraju.

Koronawirus może być wyrokiem dla wielu firm

Koronawirus może być wyrokiem dla wielu firm

Producenci okien i drzwi podejmują działania, których celem jest ochrona zdrowia pracowników. Czy firmy zmieniły metody postępowania wraz z obecną falą zarażeń COVID-19?

1