W ostatnim czasie nasza branżowa rzeczywistość uległa wielu zmianom. Nie odbyły się w planowanym czasie najważniejsze dla świata stolarki imprezy targowe, pojawiają się utrudnienia związane z eksportem, a wielu z nas swoje obowiązki zawodowe wykonuje w domach. Rzetelna informacja jest w tych warunkach dobrem niezbędnym.

ZOSTAŃ ONLINE INFORMACYJNIE

 

Pobierz nowe Forum Branżowe za darmo!

Niewykluczone, że najnowszy, marcowy numer Forum Branżowego czeka na Państwa na biurkach w miejscu pracy i nie macie do niego dostępu. Dlatego udostępniliśmy wszystkim nasze najnowsze wydanie miesięcznika bezpłatnie w formie cyfrowej! Można je pobrać TUTAJ. Zależy nam na tym, by nasza branża pozostała informacyjnie online i czynniki zewnętrzne nie wpływały na wypracowane przez kilkanaście lat przyzwyczajenia związane z lekturą naszego pisma.


Zamieść bezpłatne ogłoszenie

W celu wsparcia naszej branży wprowadzamy również nową, bezpłatną usługę ogłoszeń drobnych „Szukam/kupię/sprzedam/zamienię/oddam w dobre ręce”. Potrzebujesz wsparcia kolegów i koleżanek z branży? Może ktoś będzie mógł rozwiązać Twój problem! Zajrzyj do naszego nowego działu OGŁOSZENIA w serwisie internetowym. W celu zamieszczenia ogłoszenia prosimy o kontakt z Państwa doradcą z Forum Branżowego lub pod adresem mailowym: marketing@forumbranzowe.com


Nowy cykl

Gdy będziecie Państwo czytać kwietniowe wydanie Forum Branżowego (niezależnie, czy będzie to wersja papierowa, czy cyfrowa), na pewno zwrócicie uwagę na specjalny cykl Vademecum Stolarki, w którym omawiać będziemy najważniejsze jej funkcje. W drugim odcinku cyklu poruszamy temat ochrony przed włamaniem. Jego odpowiednikiem w sieci są specjalne wydania ABC. Zachęcamy do zapoznania się z ABC Ochrony Przeciwwłamaniowej.


ZOSTAŃ ONLINE PROMOCYJNIE

Nowości na sezon 2020

Mają Państwo ciekawe produkty na ten sezon i nie mają ich gdzie pokazać? Dzięki nam już jest to możliwe! Zachęcamy do prezentacji ich w planowanym na 6 oraz 13 maja dwuczęściowym webinarze na którym będą mogli Państwo pokazać swoje perełki na sezon 2020. Tymczasem zachęcamy do obejrzenia naszego branżowego spotkania online Webinar Norymberga, który odbył się w dniu 8 kwietnia 2020 r.


ABC Osłon

fot. Mirola

Przygotowujemy również kolejne Vademecum Stolarki. Tym razem tematem przewodnim będą osłony. Zapraszamy do przedstawienia swoich produktów na łamach miesięcznika oraz w naszym serwisie informacyjnym ForumBranzowe.com w dziale ABC. Artykuły zamieszczone w ABC będą dostępne na stałe, a ich odbiorcami będą przede wszystkim architekci, deweloperzy oraz inwestorzy.


Komunikacja marketingowa

W ramach akcji #ZOSTAŃONLINE przedłużamy również specjalną ofertę na Pakiety Medialne, które dają wymierne korzyści firmom, które chcą wzmocnić swoją obecność w internecie. Wiele kanałów dotarcia oraz liczne korzyści są doskonałym sposobem na codzienną obecność Państwa firmy w wirtualnym świecie. Szczegóły znajdziecie na stronie https://forumbranzowe.com/media-2020/


Nowe formy komunikacji wideo

Zdajemy sobie sprawę, że obecnie funkcjonowanie marketingowe Państwa firm uległo drastycznej zmianie – brak kluczowych targów oraz praca zdalna bez kontaktu bezpośredniego z klientami – to bardzo trudne wyzwania stojące przed nami wszystkimi. Dlatego wprowadzamy nowe rozwiązania, by ułatwić Państwu codzienną pracę. Proponujemy Państwu przeprowadzanie profesjonalnych webinariów dla Państwa klientów i dystrybutorów z możliwością prowadzenia rozmów na żywo i interakcji z widzami.

Druga propozycja to prezentacja produktowa wideo, dzięki której Państwa klienci w przystępnej i atrakcyjnej formie zapoznają się z aktualną ofertą firmy. Profesjonalni operatorzy, dbałość o szczegóły, doskonała postprodukcja – to wszystko sprawia, że efekt finalny w postaci wideo będzie przyciągał wzrok i skupiał go na Państwa produktach. Oto nasza przykładowa realizacja:


POZOSTAŃMY W KONTAKCIE

Szczegółowe informacje na temat oferty komunikacyjnej dla firm przekażą Państwu wasi doradcy z Forum Branżowego, a w razie pytań prosimy o kontakt: marketing@forumbranzowe.com

Podaj adres e-mail na który prześlemy link potwierdzający Twój głos.