Michał Maciejewski ma nowego pracodawcę!

Red.: MR |Data publikacji: 2020-08-17

Michał Maciejewski, były dyrektor handlowy w Eko-Oknach, został właśnie szefem sprzedaży w Alsecco. Dołączył do zespołu firmy wraz z 30 byłymi już handlowcami z Eko-Okien.

W czerwcu tego roku w branży gruchnęła wieść, że Michał Maciejewski odszedł z Eko-Okien. Pisaliśmy o tym TUTAJ. Po kilku miesiącach zdecydował się na podjęcie współpracy z Alsecco z Nysy.

Michał Maciejewski po 10 latach pracy w Eko-Oknach zdecydował się rozstać z firmą. Szefował działowi sprzedaży i to między innymi dzięki jego zdolnościom i pracy firma spod Raciborza stała się jednym z większych producentów okien z PCW w Europie. Obecnie to Alsecco zyskało doświadczonego i zdolnego menadżera. Dla Michała Maciejewskiego w nowej firmie z kolei pojawiają się ciekawe możliwości rozwoju i nowe wyzwania.

Michał Maciejewski komentuje:
Alsecco ma pełną ofertę produktów, na których zawsze mi zależało także w innych firmach. Bogaty wybór profili oraz okuć pozwoli konkurować z największymi producentami. Dzięki temu możemy się rozwijać i odpowiedzieć na zapotrzebowanie wymagających klientów. Firma także sama produkuje szkło i ma w tym zakresie duże pole do dalszego wzrostu. Alsecco ma plany na duży wzrost i jest na to gotowe, w związku z czym bardzo uzasadnionym było podać sobie ręce z właścicielami.

 

Zobacz również

Kolejna inwestycja Erkado w Radomiu

Kolejna inwestycja Erkado w Radomiu

Otrzymaliśmy właśnie informację o starcie nowej inwestycji tej firmy pod Radomiem. W Wośnikach ruszyła budowa budynku magazynowego wraz zapleczem technicznym dla radomskiej fabryki Erkado.

Niemiecki rynek drzwi wewnętrznych urósł i rosnąć będzie

Niemiecki rynek drzwi wewnętrznych urósł i rosnąć będzie

Rynek drzwi wewnętrznych w Niemczech znacznie wzrósł w ubiegłym roku. Jednak według danych Branchenradar.com, wzrosty pochodziły wyłącznie z sektora mieszkaniowego. Ten rok będzie jeszcze lepszy.

Wielka wymiana stolarki we Włoszech

Wielka wymiana stolarki we Włoszech

Włosi planują do końca roku duża wymianę okien i drzwi. Około 20 na 100 Włochów planuje przeprowadzić wymianę stolarki w swoich domach.

1