Eko-Okna, Velux i Drutex to producenci najbardziej aktywni w sieci

Autor: |Data publikacji:

Najbardziej aktywni producenci okien na portalach społecznościowych to Eko-Okna, Velux i Drutex. Ale także inne firmy coraz więcej pracy wkładają w obecność w sieci.

W marcu największym zaangażowaniem na Facebooku wykazały się Eko-Okna. Firma miała 5,2 tys. interakcji, do których zaliczają się reakcje, komentarze i udostępnienia. Producent opublikował też 30 postów w ciągu miesiąca, co sprawia, że profil Eko-Okien wyróżnia się aktywnością. Na drugim miejscu znajduje się Velux. Firma miała niewiele mniej interakcji – 4,1 tys. Jednak w marcu przyciągnęła bardzo dużo, bo 2,4 tys. nowych fanów, w sumie jest ich 898 tys., najwięcej wśród wszystkich producentów okien. Dla porównania Eko-Okna mają 29 tys. fanów. Na trzecim miejscu wśród producentów z największą liczbą interakcji znajduje się Drutex, firma miała ich 2,4 tys.

Jeśli chodzi o inne firmy, to w marcu liczbą interakcji powyżej tysiąca cieszyły się profile Wikędu – 1,5 tys., Fakro 1,4 tys., OknoPlusa – 1,3 tys., Krispolu – 1,2 tys. i Vetrexu – 1,1 tys. Jeśli zaś chodzi o przyciąganie nowych fanów na własny profil, to oprócz Veluxa wyróżniają się: Wiśniowski, który zdobył ich 811., Fakro z 664 nowymi fanami, OknoPlus z 402. i Krispol – 387 nowych fanów.

Badanie aktywności na Facebooku przeprowadzili analitycy z Instytutu Badań Internetu i Mediów Społecznościowych (IBIMS).

Zobacz również

NorDan i Saint-Gobain Polska stworzą okno o obniżonym śladzie węglowym

NorDan i Saint-Gobain Polska stworzą okno o obniżonym śladzie węglowym

NorDan i Saint-Gobain Polska zobowiązały się do współpracy na rzecz zrównoważonego budownictwa. Producenci stolarki drewnianej oraz szkła wspólnie, na bazie swoich technologii, stworzą okno o obniżonym śladzie węglowym.

Inwido po słabym pierwszym kwartale 2024 r. odnotowuje wzrosty

Inwido po słabym pierwszym kwartale 2024 r. odnotowuje wzrosty

Grupa Inwido, do której wśród producentów okien i drzwi należy m.in. Sokółka, opublikowała właśnie raport. Obejmuje on wyniki z drugiego kwartału roku 2024. Firma podkreśla, że powraca na ścieżkę wzrostu.

Assa Abloy przejmuje kolejnego producenta

Assa Abloy przejmuje kolejnego producenta

Assa Abloy ogłosiła przejęcie Wesko Locks, kanadyjskiej firmy specjalizującej się w produkcji zamków elektronicznych i specjalistycznych.

1