DRUTEX w Juventusie Turyn? Możliwe!

Red.: RK |Data publikacji: 2020-08-08

Piłkarski klub Juventus Turyn poinformował o zwolnieniu dotychczasowego trenera Maurizio Sarri’ego i nominowaniu na tą funkcję legendy włoskiej piłki – Andrea Pirlo. Nowy trener skończył właśnie uzgadniać ostatnie szczegóły umowy z prezydentem klubu Andreą Agnellim i wkrótce ma być przez klub oficjalnie zaprezentowany.

Przypomnijmy, że Pirlo kilka lat temu wraz z Jakubem Błaszczykowskim i Philipem Lahmem tworzył piłkarskie trio ambasadorów marki Drutex. Niewykluczone, że wobec aspiracji producenta z Bytowa do rozwijania sprzedaży na Półwyspie Apenińskim dojdzie do ponownej współpracy – tym razem z Juventusem prowadzonym przez Pirlo. Wcześniej partnerem innego włoskiego klubu Interu Mediolan był krakowski Oknoplast i wielce chwalił sobie korzyści promocyjne z takiej współpracy. Nie można wykluczyć, że w te przetarte ścieżki wejdzie teraz bytowski Drutex, który mocno stawia także na rynek włoski. Na pewno spółkę producenta okien na taki ruch promocyjny obecnie stać.

Kierownictwo Drutexu także nie zaprzecza, że będzie rozważać taki ruch marketingowy, a skądinąd wiemy, że z Andrea Pirlo łączy ich również osobista znajomość i wzajemna sympatia. A oto komentarz jakiego udzielono nam w Bytowie, kiedy zapytaliśmy wprost o taką możliwość:

 

Z przyjemnością przeczytaliśmy ze Andrea Pirlo został trenerem Juve! Wielki człowiek! Na właściwym miejscu!

W myśl przekonania prezesa ze jesteśmy na początku drogi rozwoju i że najlepsze dopiero przed nami, niczego nie można wykluczyć. Drutex od zawsze wspiera sport, łącząc to z sukcesem z promocją marki. Mamy dobre wspomnienia ze współpracy z Andrea Pirlo, w czasie kiedy był kapitanem reprezentacji Włoch i Juventusu Turyn. Dzięki ówczesnej kampanii zwiększyliśmy rozpoznawalność marki na naszych najważniejszych rynkach zagranicznych. Andrea jest wciąż w grze. A Drutex wciąż inwestuje w świadomość marki, również we Włoszech.

Jest takie powiedzenie nigdy nie mów nigdy… a więc i my twierdzimy ze żadnego scenariusza nie można wykluczyć:) mamy apetyt na kolejne sukcesy, rownież te marketingowe:) Tymczasem trzymamy kciuki za sukcesy Andrei w nowej roli, a na zawsze ma w nas wiernych kibiców!:)

Andrea Pirlo to jeden z najbardziej utytułowanych włoskich piłkarzy. Większość kariery spędził w ojczyźnie, grając w Brescii, Interze Mediolan, AC Milan i Juventusie. Na koniec piłkarskiej przygody wyjechał do Stanów Zjednoczonych, by grać w Major League Soccer w ekipie New York City FC. Pomocnik w latach 2002-2015 występował również w reprezentacji Włoch, z którą został w 2006 roku mistrzem świata. Ogólnie zagrał w barwach Azzurrich w 116 meczach i strzelił 13 bramek. Wraz z Milanem i Juventusem został pięciokrotnie mistrzem Włoch. Wraz z Milanem dwa razy sięgnął po wygraną w Lidze Mistrzów.

W najnowszym wydaniu naszego miesięcznika znajduje się wywiad z dwojgiem członków zarządu Drutexu, gdzie mowa jest również o zaangażowaniu tej firmy w promocję poprzez światowe wydarzenia sportowe. Nie pada tam co prawda nazwa „Juventus”, ale obiecujemy informować, jak tylko gdzieś padnie…

Zobacz również

Alu in – nowa marka Abakusa

Alu in – nowa marka Abakusa

Abakus tworzy nowy brand o nazwie Alu in. W ramach wyodrębnionej w strukturach firmy marki oferowana będzie stolarka aluminiowa oparta na systemach Aluprof i Schüco. Planowane są dwie linie produktowe: Alu Industrial Aluprof oraz Alu Intuitive Schüco.

Fapim buduje w Polsce nową siedzibę

Fapim buduje w Polsce nową siedzibę

Fapim buduje w Radzyminie pod Warszawą nowa halę magazynową i biurowiec. Firma planuje przeprowadzkę w połowie tego roku.

Europrofil będzie się rozbudowywał

Europrofil będzie się rozbudowywał

Europrofil z Olsztynka planuje rozbudować halę produkcyjną. Firma szacuje koszt budowy i wyposażenia hali na ok. 1 mln zł.

1