Zimowe promocje na stolarkę

Red.: |Data publikacji:

Zimowe miesiące obfitują w branżowe promocje i rabaty. Przygotowaliśmy krótki przegląd specjalnych ofert na stolarkę otworową. Co firmy przygotowały na sezon zimowy?

Wiśniowski proponuje energooszczędne okna PVC PRIMO z pakietem trzyszybowym w cenie dwuszybowego. Taniej kupimy także bramę UniTherm i  wybrane modele z serii drzwi Nova.

Do końca roku obowiązuje także promocja oferowana przez firmę Pagen. Przy zakupie okien aluminiowych rabat  i drzwi tarasowych HST do ceny końcowej doliczany jest 10 proc. rabat.

CAL rusza z kolei z promocją „Horyzont lepszych cen”.  Wszystkie kolekcje i standardy drzwi zewnętrznych, także modele o niestandardowych wymiarach czy z naświetlami bocznymi lub/i górnymi kupimy z rabatem 10 proc.

„Niekończące się korzyści od OknoPlus” to promocja, w ramach której możemy zagać w grę, dzięki której uzyskamy rabaty do 47 proc. Zakupu z rabatem można dokonać jeszcze w tym roku, ale producent zaprasza także klientów zainteresowanych odbiorem zamówienia wiosną 2021 r.

Firma Vito obiecuje rekordowe rabaty, a szczegóły promocji można poznać jedynie u dystrybutorów. Firma Adams również ogłasza zimową promocję, w ramach której daje klientom możliwość zakupu okien ze specjalnym rabatem, jednak w tym przypadku szczegóły także poznamy wyłącznie u dystrybutorów. Równie tajemniczy pozostaje Parmax, który oferuje 15 proc. rabatu na drzwi Faktor (szczegóły tej promocji przekażą nam dystrybutorzy). Domel wyłącznie za pośrednictwem dystrybutorów oferuje rabaty na wybrane modele okien. Bigtor równie zdawkowo ogłasza promocje na bramy na wymiar z automatem.

Sokółka przygotowała 30-procentowy rabat na wybrane modele klasycznych okien drewnianych, drewniano-aluminiowych, okien pasywnych, skandynawskich i drzwi tarasowych. Rabat naliczany jest na etapie wyceny.

Promocja zimowa Ekoplastu obejmuje okna PVC i okna aluminium (wszystkie modele i warianty kolorystyczne), drzwi wejściowe , drzwi przesuwne PSK oraz rolety do wybranych okien. Możemy uzyskać rabat od 50 proc. za zamówienie o wartości 5 tys. złotych do 60 proc. za zakupy o wartości powyżej 20 tys. złotych – im większe zamówienie, tym większy rabat. Ponadto producent zaznacza, że nie wymaga wpłaty pełnej kwoty zaliczki w chwili złożenia zamówienia.

Grupa Solo ogłosiła promocję „Pół okna w prezencie” w ramach której można uzyskać 50 proc. rabatu na zakup stolarki tego producenta.

Promocje zimowe przygotowali także dystrybutorzy tacy jak Dobre Drzwi, Perfekt (rabaty 40 – 50 proc) czy firma Okno Florek z Andrychowa, która w swojej zimowej promocji przewidziała rabaty sięgające 40 proc. Jeżeli warunki atmosferyczne nie pozwolą na zamontowanie okien zimą, firma wykona montaż na wiosnę, bez pobierania dodatkowej opłaty.

Znasz jeszcze inne zimowe promocje na stolarkę? Napisz do nas na adres redakcja@forumbranzowe.com – dodamy je do tego zestawienia.

 

Zobacz również

Wzmocnienia wciąż na fali, choć z mniejszą rentownością

Wzmocnienia wciąż na fali, choć z mniejszą rentownością

MFO, producent wzmocnień stalowych, odnotował w I półroczu br. wyraźny wzrost przychodów. Zmniejszył się natomiast wypracowany zysk netto.

Vivento zbudowało halę produkcyjną i planuje nowy magazyn

Vivento zbudowało halę produkcyjną i planuje nowy magazyn

Vivento zbudował nowa halę produkcyjną, Firma planuje także kolejna inwestycję i chce zbudować magazyn wyrobów gotowych.

Koncerny szklane podwyższały ceny w odpowiedzi na rosnące koszty

Koncerny szklane podwyższały ceny w odpowiedzi na rosnące koszty

NSG i AGC podsumowały II kwartał bieżącego roku. Spółki podnosiły ceny na swoje produkty, by zrekompensować podwyżki.

1