Wkręt-Met inwestuje i rozwija sprzedaż

Autor: |Data publikacji:

Klimas Wkręt-Met kupił kolejne samochody firmowe. Firma obecnie dysponuje ponad dwustoma autami, ale liczba ta wkrótce się powiększy. Firma chce obsługiwać coraz bardziej rozbudowaną sieć handlu detalicznego.

Nowe auta to kolejna inwestycja firmy Klimas Wkręt-Met. W ostatnim miesiącu do floty pojazdów firmy dołączyło 20 nowych sztuk, a do połowy przyszłego roku zostanie kupionych kolejne 50. Ta inwestycja jest rozciągnięta w czasie, bowiem zaczęła się już w sierpniu tego roku. Z aut będą korzystać pracownicy handlowi firmy, obsługujący przede wszystkim rynek detaliczny. Firma przyznaje, że rozwija swoją sieć sprzedaży, a inwestycja w pojazdy okazała się koniecznością, by obsługiwać coraz bardziej rozbudowaną sieć handlu detalicznego.

Ale część samochodów będzie przeznaczona również do obsługi odbiorców z grupy B2B i eksportu. Są to także działy sprzedaży, które we Wkręt-Mecie dynamicznie się rozwijają, a zatem rosną potrzeby do właściwej obsługi tego rynku. Firma przyznaje, że oprócz inwestycji w samochody, zatrudnia także nowych handlowców, odpowiedzialnych za obsługę klientów biznesowych.

Wkręt-Met obsługuje klientów nie tylko w Polsce, ale w 60 krajach w Europie, w Azji, Afryce czy nawet w Australii. Niedawno zaś firma zdecydowała się na uruchomienie nowego kanału sprzedaży. Od połowy roku do dyspozycji klientów jest platforma internetowa, dzięki której klienci Wkręt-Metu mogą kupować online. Jak na razie z tej formy zakupów korzystają klienci indywidualni, ale firma planuje uruchomienie podobnego rozwiązania dla odbiorców biznesowych.

Zobacz również

Fakro otwiera fabrykę w USA

Fakro otwiera fabrykę w USA

Fakro w USA uruchamia fabrykę schodów strychowych. Mieści się ona w miejscowości Elizabeth City w Karolinie Północnej.

XV Kongres Stolarki Polskiej już w przyszłym tygodniu

XV Kongres Stolarki Polskiej już w przyszłym tygodniu

W dniach 22–23 maja w Hotelu Warszawianka w Jachrance odbędzie się XV Kongres Stolarki Polskiej organizowany przez Związek POiD.

„Czyste Powietrze” winne miliony złotych. Wykonawcy protestują

„Czyste Powietrze” winne miliony złotych. Wykonawcy protestują

Fala protestów w związku z nierozliczonymi umowami w ramach programu „Czyste Powietrze”. Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej zalega z wypłatami pojedynczym firmom nawet po kilkadziesiąt milionów złotych.