Wielkie spotkanie architektów – archiDay 2020

Red.: |Data publikacji:

ArchiDay 2020 to organizowana przez Polskie Centrum Architektury Wnętrz (PCAW) seria spotkań i warsztatów kierowana do architektów, projektantów i dekoratorów wnętrz, która odbędzie się w dniach 12-16 października 2020. Tegoroczna edycja, będąca już szóstą odsłoną wydarzenia, będzie przebiegała w nieco zmienionej formie.

Przemysław Szklarzewski, Prezes Zarządu PCAW, organizator archiDAY 2020 Online:

Sytuacja związana z zagrożeniem epidemiologicznym wymusiła zmianę wielu planów, również w naszej branży. Odwoływane lub przekładane są targi, konferencje czy inne formy spotkań stacjonarnych. W ramach PCAW prowadzimy działania zarówno stacjonarne jak i online już od lat. Zaistniałe okoliczności wymogły jednak większą aktywność i koncentrację na interaktywne działania w sieci.

Grupy tematów, które zostaną poruszone w ramach własnych scen tematycznych to między innymi Design Story, czyli seria opowieści o niezwykłych i inspirujących projektach, warsztaty z oprogramowania dla architektów czy Rozmowy o…, które będą sposobnością na dzielenie się inspiracjami oraz wiedzą o najnowszych trendach czy ciekawych rozwiązaniach. Będzie także miejsce na rozmowy o ekonomicznych i marketingowych aspektach prowadzenia biznesu w branży.

Podczas webinarów odbywających się na scenach tematycznych aktywne będą pokoje wideo będące „wirtualnymi stoiskami” firm – partnerów, w których projektant będzie mógł porozmawiać z reprezentantami marek, a także pobrać materiały promocyjne, modele 3D, tekstury. ArchiDay to zatem nie tylko okazja do budowania nowych kontaktów między architektami, ale i sposób na promocję oferty swojej firmy. 

Po raz pierwszy w tym roku, dzięki współpracy archiDaya z Forum Branżowym, architektom przybliżone zostaną zagadnienia związane z wpisaniem stolarki budowlanej w projekty architektoniczne. Zainteresowanych udziałem zapraszamy do kontaktu z  koordynatorką działań Justyną Hennig (justyna.hennig@forumbranzowe.com, tel. 661 010 818).

Warto przypomnieć, że archiDAY nie jest jedynym wydarzeniem online organizowanym przez PCAW. W ofercie stale pojawiają się rozmaite webinary, a na listopad planowany jest kolejny archiDay Online, w całości skoncentrowany na nowościach rynkowych.

Z kolei już 10 września o godz. 10:30 Forum Branżowe wspólnie z ArchiDay organizuje specjalne wydarzenie online, które dedykowane jest środowisku architektów. Duet prowadzących podcast Branżowisko (Paweł Gregorczyk oraz Karol Klos) pokaże najnowsze trendy w designie stolarki. Omówi też nowe rozwiązania, które są odpowiedzią na wiele potrzeb architektów wnętrz i ich klientów. Widzowie przekonają się, jaki jest ogrom możliwości we wpasowywaniu okien i drzwi w styl pomieszczeń i dowiedzą się, jak nowinki technologiczne z tej branży odpowiadają na aktualne potrzeby inwestorów.

Zobacz również

Wzmocnienia wciąż na fali, choć z mniejszą rentownością

Wzmocnienia wciąż na fali, choć z mniejszą rentownością

MFO, producent wzmocnień stalowych, odnotował w I półroczu br. wyraźny wzrost przychodów. Zmniejszył się natomiast wypracowany zysk netto.

Vivento zbudowało halę produkcyjną i planuje nowy magazyn

Vivento zbudowało halę produkcyjną i planuje nowy magazyn

Vivento zbudował nowa halę produkcyjną, Firma planuje także kolejna inwestycję i chce zbudować magazyn wyrobów gotowych.

Koncerny szklane podwyższały ceny w odpowiedzi na rosnące koszty

Koncerny szklane podwyższały ceny w odpowiedzi na rosnące koszty

NSG i AGC podsumowały II kwartał bieżącego roku. Spółki podnosiły ceny na swoje produkty, by zrekompensować podwyżki.

1