W branży startują kampanie reklamowe mimo pandemii

Red.: PG |Data publikacji: 2020-09-14

Pandemia zdaje się nie mieć wpływu na aktywność marketingową firm z szeroko rozumianej branży stolarki. Co rusz w mediach można napotkać na przekazy reklamowe związane z oknami, drzwiami, bramami, czy automatyką. Teraz swoją kampanię rozpoczęła firma Somfy.

W mediach co rusz można się natknąć na kampanie reklamowe firm z branży stolarki. Niedawno kampanię w radiu rozpoczęły firmy Wiśńiowski oraz Pagen. Druga z wymienionych firm jest w trakcie dwumiesięcznej kampanii radiowej. Pierwsza jej część prowadzona była w sierpniu na antenach RMF FM i Radia Express. We wrześniu reklamę małopolskiego producenta stolarki otworowej usłyszeć można na antenach RMF MAXXX oraz w Grupie Radia Eska. Jak poinformował nas Jacek Wach, dyrektor ds. marketingu, kampania ma na celu fonetyczne budowanie świadomości marki i jest wstępem do zmian wizerunkowych, które producent zapowiedział na ostatni kwartał 2020.

Wrześniową kampanię rozpoczął również Aluprof, którego bilbordy sponsorskie emitowane są w najlepszym czasie antenowym w kanałach telewizyjnych TVP1, TVN24, HGTV oraz Domo+. Systemodawca wspiera te działania reklamami w mediach społecznościowych.

Teraz swoją kampanię rozpoczęła firma Somfy, francuski producent rozwiązań dla domów inteligentnych właśnie rozpoczął w naszym kraju jesienna kampanię, w której  podkreślane będą rozwiązania kontrolujące temperaturę pomieszczeń.

Radosław Borkowski, dyrektor zarządzający Somfy Polska:

Komfort cieplny, tak pożądany szczególnie jesienią i zimą, możemy osiągnąć wtedy, gdy w sposób przemyślany zarządzamy dostępem do światła naturalnego i korzystamy z ogrzewania. Skoro przy użyciu smartfona opłacamy rachunki czy zamawiamy jedzenie na wynos, dlaczego też w ten sposób nie mielibyśmy sterować temperaturą w naszych wnętrzach?

Jesienne działania reklamowe zakończą się 30 października. Obejmują one spoty emitowane w głównych oraz tematycznych kanałach telewizyjnych jak i działania internetowe. Koncept kreatywny i realizację spotów zlecono firmie McCann, a za zakup czasu antenowego odpowiada Infinity Media. Działania internetowe to z kolei zasługa agencji Result Media.

W swojej kampanii firma promuje zdalne zarządzanie osłonami okiennymi wyposażonymi w napędy elektryczne,  czujnik słoneczny i rozwiązania do sterowania ogrzewaniem.

 

 

Zobacz również

Monolit zwiększa zatrudnienie

Monolit zwiększa zatrudnienie

Monolit z Zambrowa stale się rozwija. Producent stolarki planuje zwiększenie mocy produkcyjnyej, a także zatrudnienie nowych pracowników.

Początki produkcji były w garażu – Fakro ma już 30 lat

Początki produkcji były w garażu – Fakro ma już 30 lat

W styczniu tego roku Fakro obchodzi 30-lecie działalności, Firma obecnie składa się z 11 spółek produkcyjnych i 17 dystrybucyjnych.

Rozwój G-U po udanym 2020 roku

Rozwój G-U po udanym 2020 roku

G-U zalicza miniony rok do udanych, firma zanotowała wzrost sprzedaży. W tym roku firma otworzyła halę do konfekcjonowania progów.

1