Velux przestaje sponsorować Ligę Mistrzów

Red.: AK |Data publikacji: 2021-01-15

Finał rozgrywek piłki ręcznej EHF Final 4 sezonu 2019/2020 był ostatnim sponsorowanym przez firmę Velux. Tym samym dziesięcioletnie partnerstwo między EHF Marketing, a Grupą Velux, dobiegło końca. W jego ramach Velux był sponsorem tytularnym 11 światowych wydarzeń sportowych związanych z piłką ręczną.

Organizatorzy EHF Final 4 opublikowali podziękowania dla Velux w których podkreślają, że szczególnie dumni są ze zrealizowanych wspólnie z firmą kampanii skierowanych do fanów piłki ręcznej oraz wsparcia udzielonego młodzieży zafascynowanej sportem. Bo ta współpraca to nie tylko spektakularne wydarzenia sportu zawodowego, ale też popularyzacja tego sportu wśród amatorów. Na przykład w ramach wdrożonego wspólnie z Velux projektu Let’s Play  15 tys. darmowych piłek ręcznych zostało dostarczonych do 48 krajów na całym świecie i udzielono wsparcia prawie 1300 drużynom młodzieżowym.

Do innych działań firmy Velux w zakresie promocji piłki ręcznej należą również Handball Manager Game, wyzwanie #SCOREMORE i wprowadzenie Larsa Christiansena jako twarzy i osobowości marki. My także na zaproszenie Velux Polska mieliśmy okazję uczestniczyć w jednym z turniejów piłki ręcznej, organizowanych w krakowskiej Arenie. Za te lata sponsoringu sportowego również my dziękujemy.

Zobacz również

Kolejna inwestycja Erkado w Radomiu

Kolejna inwestycja Erkado w Radomiu

Otrzymaliśmy właśnie informację o starcie nowej inwestycji tej firmy pod Radomiem. W Wośnikach ruszyła budowa budynku magazynowego wraz zapleczem technicznym dla radomskiej fabryki Erkado.

Niemiecki rynek drzwi wewnętrznych urósł i rosnąć będzie

Niemiecki rynek drzwi wewnętrznych urósł i rosnąć będzie

Rynek drzwi wewnętrznych w Niemczech znacznie wzrósł w ubiegłym roku. Jednak według danych Branchenradar.com, wzrosty pochodziły wyłącznie z sektora mieszkaniowego. Ten rok będzie jeszcze lepszy.

Wielka wymiana stolarki we Włoszech

Wielka wymiana stolarki we Włoszech

Włosi planują do końca roku duża wymianę okien i drzwi. Około 20 na 100 Włochów planuje przeprowadzić wymianę stolarki w swoich domach.

1