Z nami kupisz taniej okna, drzwi, rolety, bramy

Red.: |Data publikacji:

Promocja – słowo klucz. Niektórzy sprzedawcy są przekonani, że tylko ono jest w stanie sprowadzić klientów do salonu. Przyzwyczailiśmy się już, że w sezonie zimowym producenci stolarki proponują znaczne rabaty cenowe. Jednak obecnie takie okazje zdarzają się przez cały rok. Fabryki starają się wyróżnić na konkurencyjnym rynku i zachęcić do zakupu jak najwięcej klientów. Każdy kto poszuka dobrej oferty na okna, drzwi, rolety czy bramy garażowe może kupić te produkty taniej niż w cenniku.

Jednak promocje mają swój początek i koniec, więc łatwo interesujące oferty przeoczyć. Aby tak się nie stało, serwis ForumBranzowe.com stworzył na swojej stronie specjalny dział w którym zbierane są informacje o nich. Najciekawsze, aktualne promocje z branży stolarki internauci w końcu znajdą w jednym miejscu.

O ile taniej można zakupić stolarkę?

Niektóre promocje robią wrażenie. Na przykład w ramach „wietrzenia” magazynów firma Veyna proponowała niedawno zakup pełnowartościowych wypełnień drzwiowych za 50 procent ceny. Dużo taniej w czerwcu kupimy również drzwi wewnętrzne Zitron firmy Voster. Niezwykle atrakcyjnie prezentuje się promocja firmy Izoplast –  w czterech salonach firmowych do końca czerwca można kupić okna Extremo z rabatem w wysokości od 36 do 48 procent. Gratisy oferuje natomiast Internorm i dodaje bezpłatnie do wybranych modeli okien żaluzję międzyszybową lub plisę. 

Bramy w promocji

Wysokie rabaty na segmentowe bramy przemysłowe proponuje producent firma Krispol. Skorzystać z nich może każdy inwestor podejmujący szybkie decyzje. W przypadku tej promocji pośpiech jest szczególnie wskazany, gdyż w każdym kolejnym tygodniu rabat maleje z 25 procent w pierwszym, do 20 w drugim i 18 procent w ostatnim tygodniu. Promocja trwa tylko do 17czerwca.

Do poszukujących bram garażowych skierowana jest promocja firmy Novoferm. 15 procent rabatu otrzyma każdy inwestor, który do 14 czerwca zdecyduje się na bramę segmentową ISO 45 w kolorze RAL 7016, zakupione z dowolnym napędem Novoferm.

Promocje to nie tylko rabaty, ale także raty – przekonuje firma Wiśniowski i proponuje klientom 30 rat bez oprocentowania na zakup bram, okien, drzwi i ogrodzeń.

Okazje cenowe w automatyce

Na 500 zł rabatu może liczyć klient firmy Sukces Technology Group kupujący 15 napędów rurowych dwukierunkowych oraz zestaw: Centralę Yooda Smart Home 2 i głośnik Google. Z kolei Somfy zakup centrali TaHoma premiuje darmowym asystentem głosowym.

Aktualne promocje cenowe można znaleźć na stronie  www.forumbrazowe.com. Zapraszamy!

 

1