Ponad minutowy film prezentuje markę Avante, jej historię oraz miejsce, w którym się znajduje firma.
Twórcy odeszli od sztampowego serwowania przepisu na produkcję okna PVC. Skupili się raczej na zaprezentowaniu swojej działalności poprzez miejsce. I tak film zabiera widza w podróż przez miasto Elbląg, jego okolice, aż do Avante. Tutaj dopiero można zobaczyć fabrykę, jej pracowników oraz kadrę zarządzającą. W ten sposób realizatorzy pokazują szerszy kontekst fabryki działającej już przecież na rynku od 23 lat! Wspaniałe zdjęcia, płynny montaż oraz muzyka nadają filmowi niepowtarzalny klimat. Właściciele nie ukrywają, że ta reklama ma przybliżyć spółkę głównie klientom zagranicznym, których liczba systematycznie rośnie. Dlatego też powstały dwie wersje językowe – polska i francuska. Nie wykluczone, że powstaną również inne wersje, niemiecka i angielska.
Całe przedsięwzięcie powstało przy współpracy Avante z telewizją Truso TV. Zapraszamy do oglądania.
Zobacz również
Plusy, minusy #35 – Rynek okien we Francji w 2024 roku
W trzydziestym piątym odcinku podcastu Plusy, minusy rozmawiamy o francuskim rynku okien. Ponadto sprawdzamy czym kierują się kupujący osłony okienne, a także zaglądamy w wyniki sprzedażowe i finansowe G-U Polska.
Branżowisko #222 – Eko-Okna zmniejszają dług, „Pierwsze klucze” w 2026 roku?
W dwieście dwudziestym drugim odcinku podcastu "Branżowisko" Karol Klos omawia bieżące wydarzenia ze świata stolarki, w tym m.in. kwestie sprzedaży fabryk Eko-Okien oraz nowego programu wsparcia mieszkalnictwa.
„Cafe Branżowisko” #5: Jak skutecznie prowadzić marketing w branży stolarki okiennej?
Gościem „Cafe Branżowisko” jest Kamil Maliszewski z WeCanDoIt.social. Rozmawiamy o tym, jak prowadzić skuteczny marketing w branży stolarki.