Targi Batimat dobiegają dziś końca – zobacz naszą fotorelację

Red.: |Data publikacji:

W dniach 3-6 października 2022 roku w Paryżu odbywają się międzynarodowe targi branży budowlanej Batimat 2022. Nie zabrakło na nich przedstawicieli polskiej stolarki oraz przedstawicieli naszej redakcji. Zachęcamy do obejrzenia naszej fotorelacji z tego wydarzenia.

Paryskie targi Batimat mają już 60-letnią tradycję. Tegoroczna edycja podzielona jest na sześć równoległych obszarów tematycznych, ściśle powiązanych z branżą budowlaną, a jednym z nich jest stolarka otworowa. Po raz pierwszy organizatorzy wprowadzili ograniczenia dotyczące powierzchni stoisk – mogły mieć one maksymalnie 99 mkw. Dzięki temu zabiegowi wystawa odbywa się w 7 halach, tłumnie odwiedzanych przez gości. Przepis ten wymusił również na wystawcach kreatywne podejście do prezentacji swoich produktów.

Z polskich firm z branży stolarki swoje stoiska w Paryżu mają m.in. Adams, Akpo, All Windows Group, Dako, Delta, Droma – Sunshade Experts, Drutex, Eko-Okna, Fakro, Globplast, Sanok Rubber Company, Klimas Wkręt-met, Mariola, Splendoor, Sun Winner, Wiśniowski.

Tegoroczna edycja Batimat skupia się na kilku wątkach tematycznych:

  • Ochrona klimatu i środowiska
  • Dobre życie w miastach w 2050 r.
  • Profesjonalizacja zawodowa
  • Poprawa warunków pracy

 

Zobacz również

Poznaj najlepsze modernizacje budynków w Polsce

Poznaj najlepsze modernizacje budynków w Polsce

Uroczysta gala wręczenia nagród Ogólnopolskiego Konkursu Otwartego „Modernizacja Roku & Budowa XXI w.” odbędzie się 27 września na Zamku Królewskim w Warszawie.

Coraz bliżej do targów Fastener Poland

Coraz bliżej do targów Fastener Poland

150 wystawców z 15 krajów - tak w skrócie zapowiada się 6. edycja Międzynarodowych Targów Elementów Złącznych i Technik Łączenia FASTENER POLAND. Odbędzie się w dniach 18-19 października w EXPO Kraków.

Nowe, duże salony ze stolarką

Nowe, duże salony ze stolarką

Grupa Impet, Mrówka czy All Windows Group to firmy, które otworzyły w ostatnim czasie sklepy ze stolarką.

1