Targi Batimat dobiegają dziś końca – zobacz naszą fotorelację

Red.: |Data publikacji:

W dniach 3-6 października 2022 roku w Paryżu odbywają się międzynarodowe targi branży budowlanej Batimat 2022. Nie zabrakło na nich przedstawicieli polskiej stolarki oraz przedstawicieli naszej redakcji. Zachęcamy do obejrzenia naszej fotorelacji z tego wydarzenia.

Paryskie targi Batimat mają już 60-letnią tradycję. Tegoroczna edycja podzielona jest na sześć równoległych obszarów tematycznych, ściśle powiązanych z branżą budowlaną, a jednym z nich jest stolarka otworowa. Po raz pierwszy organizatorzy wprowadzili ograniczenia dotyczące powierzchni stoisk – mogły mieć one maksymalnie 99 mkw. Dzięki temu zabiegowi wystawa odbywa się w 7 halach, tłumnie odwiedzanych przez gości. Przepis ten wymusił również na wystawcach kreatywne podejście do prezentacji swoich produktów.

Z polskich firm z branży stolarki swoje stoiska w Paryżu mają m.in. Adams, Akpo, All Windows Group, Dako, Delta, Droma – Sunshade Experts, Drutex, Eko-Okna, Fakro, Globplast, Sanok Rubber Company, Klimas Wkręt-met, Mariola, Splendoor, Sun Winner, Wiśniowski.

Tegoroczna edycja Batimat skupia się na kilku wątkach tematycznych:

  • Ochrona klimatu i środowiska
  • Dobre życie w miastach w 2050 r.
  • Profesjonalizacja zawodowa
  • Poprawa warunków pracy

 

Zobacz również

WWGlass ze spadkiem sprzedaży

WWGlass ze spadkiem sprzedaży

WWGlass, należący do 10 największych producentów szyb zespolonych w Polsce, podsumował wyniki finansowe z poprzedniego roku.

Monolit z Zambrowa rozbudowuje zakłady produkcyjne

Monolit z Zambrowa rozbudowuje zakłady produkcyjne

Zambrowski producent okien z PCW i aluminium, firma Monolit, kontynuuje działalność inwestycyjną. Obecnie buduje halę produkcyjną.

Mercor odnotowuje wzrost wartości zamówień

Mercor odnotowuje wzrost wartości zamówień

Wartość zamówień pozyskanych przez Grupę Mercor w kwietniu 2024 była wyższa niż rok wcześniej, ale też przewyższyła poziom z marca bieżącego roku.

1