Sto nowych pojazdów zasili flotę Eko-Okien

Red.: AK |Data publikacji: 2021-01-14

Eko-Okna kupiły kolejną setkę samochodów ciężarowych. Tym samym flota producenta zwiększyła się do około 500 pojazdów. Transakcja została rozłożona w czasie, a dostawy nowych pojazdów będą trwać od marca do września tego roku.

Wybór padł na samochody MAN TGX 470 (20 szt.) i Volvo FH 500 (80 szt.), które wyposażone zostaną w zabudowy Wesob oraz Redos. Oprócz tego firma zakupiła 100 wózków podwieszanych marki Palfinger.

Nowy nabytek Eko Okien

Jak mówił nam już we wrześniu minionego roku Paweł Bobrek, który jest odpowiedzialny za zarządzanie łańcuchem dostaw Eko-Okien, własny tabor jest ważną częścią strategii przedsiębiorstwa. Jest także gwarantem pełnej kontroli nad jakością i terminem dostaw, a także narzędziem do budowania relacji z odbiorcami. Klienci przyzwyczajają się do ciężarówek z logo firmy i współpracują z kierowcami pracującymi stale na danych trasach. Komfort tych ostatnich nie pozostaje bez znaczenia przy zakupie pojazdów. Jak podkreśla Paweł Bobrek, wybór komfortowych kabin to nie tylko zwyczajna dbałość o pracownika, ale i sposób na przyciągnięcie kierowców i zachęcenie ich do podjęcia współpracy właśnie z Eko-Oknami.

Przypominamy, że we wrześniu Eko-Okna zakupiły 40 samochodów – więcej informacji TUTAJ.

Firma chce przyjąć około 100 nowych pracowników na stanowisko kierowcy samochodu ciężarowego C+E. Nowe osoby dołączą do ponad tysiąca pracowników, których firma zamierza zrekrutować jeszcze w tym roku (informacje TUTAJ )

Zobacz również

Firmy inwestują w automatyzację produkcji

Firmy inwestują w automatyzację produkcji

Lisec w sierpniu tego roku zebrał zamówienia o wartości 34,5 mln euro. Jest to najwyższy wynik w historii firmy. Wyniki są świetne m.in. dzięki klientom z Polski.

Zabraknie montażystów?

Zabraknie montażystów?

Ekipy montażowe nie narzekają na brak pracy, wzrost cen stolarki nie wpłynął negatywnie na popyt, nie spowodował przestojów, a kalendarze na najbliższy czas są zapełnione. Czy ekipy montażowe są przygotowane na wielką falę renowacji budynków?

Amex-Bączek z jednym z najlepszych okresów w historii firmy

Amex-Bączek z jednym z najlepszych okresów w historii firmy

Amex-Bączek odnotował kilkunastoporocentowy wzrost sprzedaży w pierwszym półroczu. Firma planuje także inwestycję w moce produkcyjne.

1