Eko-Okna rozpoczynają wielką rekrutację

Red.: AK |Data publikacji: 2020-10-05

Eko-Okna planują rozpoczęcie masowej rekrutacji pracowników.  Jak twierdzi na łamach lokalnych mediów Justyna Herok, specjalista ds.rekrutacji w Eko-Oknach, firmie zależy na doświadczonych pracownikach, ale znajdzie się także miejsce dla osób, które wszystkiego muszą nauczyć się od podstaw. Co ciekawe, w ubiegłym roku firma wstrzymała procesy rekrutacyjne. Wiecej na ten temat pisaliśmy TUTAJ.

Według informacji cytowanych przez Nowiny.pl, Eko-Okna planują zatrudnić ponad tysiąc nowych pracowników działu produkcji do końca marca przyszłego roku. Firma poszukuje także spawaczy, elektryków i pracowników do działu utrzymania ruchu (automatyków, mechatroników).

Również dział sprzedaży szuka świeżych pracowników – w siedzibie w Kornicach będą zatrudnieni nowi specjaliści ze znajomością języka francuskiego, niderlandzkiego lub niemieckiego, w oddziałach w Katowicach, Łodzi i Wrocławiu – ze znajomością języka francuskiego, niemieckiego lub włoskiego. Z pewnością związane jest to z budowaniem nowego zespołu handlowego po odejściu Michała Maciejewskiego, dyrektora handlowego, o czym informowaliśmy TUTAJ.

 

Zobacz również

Targi maszyn i narzędzi

Targi maszyn i narzędzi

Na przełomie września i października w Nadarzynie odbędą się Targi Maszyn Budowlanych wraz z Targami Narzędziowymi i Prac Wykończeniowych. W Ptak Warsaw Expo będzie można zapoznać się z ofertą około 300 wystawców.

Selena ze wzrostami

Selena ze wzrostami

Selena podsumowała pierwsze półrocze. Spółka odnotowała ponad 30-proc. wzrost przychodów. Natomiast drugi kwartał był lepszy o 37 proc.

Indie jednym z kluczowych rynków dla Schüco

Indie jednym z kluczowych rynków dla Schüco

Schüco przejęło pakiet większościowy firmy Alufit, największego w Indiach producenta fasad aluminiowych. Niemiecka spółka chce osiągnąć tutaj 100 mln euro rocznych obrotów.

1