Eko-Okna rozpoczynają wielką rekrutację

Red.: AK |Data publikacji: 2020-10-05

Eko-Okna planują rozpoczęcie masowej rekrutacji pracowników.  Jak twierdzi na łamach lokalnych mediów Justyna Herok, specjalista ds.rekrutacji w Eko-Oknach, firmie zależy na doświadczonych pracownikach, ale znajdzie się także miejsce dla osób, które wszystkiego muszą nauczyć się od podstaw. Co ciekawe, w ubiegłym roku firma wstrzymała procesy rekrutacyjne. Wiecej na ten temat pisaliśmy TUTAJ.

Według informacji cytowanych przez Nowiny.pl, Eko-Okna planują zatrudnić ponad tysiąc nowych pracowników działu produkcji do końca marca przyszłego roku. Firma poszukuje także spawaczy, elektryków i pracowników do działu utrzymania ruchu (automatyków, mechatroników).

Również dział sprzedaży szuka świeżych pracowników – w siedzibie w Kornicach będą zatrudnieni nowi specjaliści ze znajomością języka francuskiego, niderlandzkiego lub niemieckiego, w oddziałach w Katowicach, Łodzi i Wrocławiu – ze znajomością języka francuskiego, niemieckiego lub włoskiego. Z pewnością związane jest to z budowaniem nowego zespołu handlowego po odejściu Michała Maciejewskiego, dyrektora handlowego, o czym informowaliśmy TUTAJ.

 

Zobacz również

Homag wyda niemal 100 mln euro na inwestycje, także w Polsce

Homag wyda niemal 100 mln euro na inwestycje, także w Polsce

Grupa Homag planuje w najbliższych latach inwestycje w Polsce i w Niemczech o wartości około  95 mln euro. To największy w historii firmy plan rozwoju.

Bas ze świetną końcówką roku

Bas ze świetną końcówką roku

Bas z Lublina podsumował, że w 2020 r. przychody ze sprzedaży były wyższe o 20 proc. Bieżący rok może być jednak wyzwaniem w działalności.

OFS 2021 Online z prestiżowymi partnerami i patronami

OFS 2021 Online z prestiżowymi partnerami i patronami

Ogólnopolskie Forum Stolarki 2021 Online odbędzie się już w przyszłym tygodniu! Polska branża stolarki spotka się w dniach 20-21 kwietnia na największym wydarzeniu w tym roku. Partnerem merytorycznym OFS został Krajowy Ośrodek Zmian Klimatu. Wydarzenie to zostało objęte honorowym patronatem Ministerstwa Rozwoju, Pracy i Technologii.

1