Eko-Okna rozpoczynają wielką rekrutację

Red.: AK |Data publikacji: 2020-10-05

Eko-Okna planują rozpoczęcie masowej rekrutacji pracowników.  Jak twierdzi na łamach lokalnych mediów Justyna Herok, specjalista ds.rekrutacji w Eko-Oknach, firmie zależy na doświadczonych pracownikach, ale znajdzie się także miejsce dla osób, które wszystkiego muszą nauczyć się od podstaw. Co ciekawe, w ubiegłym roku firma wstrzymała procesy rekrutacyjne. Wiecej na ten temat pisaliśmy TUTAJ.

Według informacji cytowanych przez Nowiny.pl, Eko-Okna planują zatrudnić ponad tysiąc nowych pracowników działu produkcji do końca marca przyszłego roku. Firma poszukuje także spawaczy, elektryków i pracowników do działu utrzymania ruchu (automatyków, mechatroników).

Również dział sprzedaży szuka świeżych pracowników – w siedzibie w Kornicach będą zatrudnieni nowi specjaliści ze znajomością języka francuskiego, niderlandzkiego lub niemieckiego, w oddziałach w Katowicach, Łodzi i Wrocławiu – ze znajomością języka francuskiego, niemieckiego lub włoskiego. Z pewnością związane jest to z budowaniem nowego zespołu handlowego po odejściu Michała Maciejewskiego, dyrektora handlowego, o czym informowaliśmy TUTAJ.

 

Zobacz również

Najlepsze wpisy z Pressroomu

Najlepsze wpisy z Pressroomu

Przedstawiamy subiektywną listę najciekawszych wieści z firm, które opublikowaliśmy w ostatnim czasie. Jednocześnie zapraszamy do lektury całego działu Pressroom, w którym można odkryć jeszcze więcej ciekawych treści.

Jak klienci indywidualni w Polsce kupują okna?

Jak klienci indywidualni w Polsce kupują okna?

Centrum Analiz Branżowych przygotowało nowy raport, który sprawdza, jak Polacy kupują okna. Analizie poddano ścieżki zakupowe inwestorów indywidualnych, od pojawienia się potrzeby, aż po wrażenia po zakupie.

Dni Budownictwa i Architektury 2021

Dni Budownictwa i Architektury 2021

W dniach 1-4 lutego 2021 r. odbywać się będą Dni Budownictwa i Architektury organizowane przez grupę MTP. Mają one wypełnić lukę po przeniesionych na listopad targach BUDMA.

1