Eko-Okna rozpoczynają wielką rekrutację

Autor: |Data publikacji:

Eko-Okna planują rozpoczęcie masowej rekrutacji pracowników.  Jak twierdzi na łamach lokalnych mediów Justyna Herok, specjalista ds.rekrutacji w Eko-Oknach, firmie zależy na doświadczonych pracownikach, ale znajdzie się także miejsce dla osób, które wszystkiego muszą nauczyć się od podstaw. Co ciekawe, w ubiegłym roku firma wstrzymała procesy rekrutacyjne. Wiecej na ten temat pisaliśmy TUTAJ.

Według informacji cytowanych przez Nowiny.pl, Eko-Okna planują zatrudnić ponad tysiąc nowych pracowników działu produkcji do końca marca przyszłego roku. Firma poszukuje także spawaczy, elektryków i pracowników do działu utrzymania ruchu (automatyków, mechatroników).

Również dział sprzedaży szuka świeżych pracowników – w siedzibie w Kornicach będą zatrudnieni nowi specjaliści ze znajomością języka francuskiego, niderlandzkiego lub niemieckiego, w oddziałach w Katowicach, Łodzi i Wrocławiu – ze znajomością języka francuskiego, niemieckiego lub włoskiego. Z pewnością związane jest to z budowaniem nowego zespołu handlowego po odejściu Michała Maciejewskiego, dyrektora handlowego, o czym informowaliśmy TUTAJ.

 

Zobacz również

NorDan i Saint-Gobain Polska stworzą okno o obniżonym śladzie węglowym

NorDan i Saint-Gobain Polska stworzą okno o obniżonym śladzie węglowym

NorDan i Saint-Gobain Polska zobowiązały się do współpracy na rzecz zrównoważonego budownictwa. Producenci stolarki drewnianej oraz szkła wspólnie, na bazie swoich technologii, stworzą okno o obniżonym śladzie węglowym.

Inwido po słabym pierwszym kwartale 2024 r. odnotowuje wzrosty

Inwido po słabym pierwszym kwartale 2024 r. odnotowuje wzrosty

Grupa Inwido, do której wśród producentów okien i drzwi należy m.in. Sokółka, opublikowała właśnie raport. Obejmuje on wyniki z drugiego kwartału roku 2024. Firma podkreśla, że powraca na ścieżkę wzrostu.

Assa Abloy przejmuje kolejnego producenta

Assa Abloy przejmuje kolejnego producenta

Assa Abloy ogłosiła przejęcie Wesko Locks, kanadyjskiej firmy specjalizującej się w produkcji zamków elektronicznych i specjalistycznych.

1