Showroom w trzech odsłonach

Red.: |Data publikacji:

Firmy inwestują w showroomy. W ostatnim czasie nowy salon otworzył Pagen, a w nowej formie prezentuje swoje produkty Dobroplast. Także Aluron przygotował salon pokazowy.

Dobroplast otworzył pod koniec września nowy showroom, ale w formie wirtualnej. Producent informuje, że nie wychodząc z domu, klienci mogą zapoznać się z ofertą firmy. Jednak nie jest to tradycyjna forma prezentacji produktów. Po wejściu na stronę showroomu użytkownik znajduje się w wirtualnym salonie z ekspozycją taką, jaką zwykle można spotkać w realnym sklepie ze stolarką. Potencjalny klient może za pomocą kursora podchodzić do konkretnego okna i np. je otworzyć. Dobroplast rozpoczął także we wrześniu współpracę z agencją reklamową Lab360, która realizuje działania wspierające konfigurator producenta stolarki.

Aluron natomiast poinformował, że w swoim zakładzie w Zawierciu zainstalował showroom dystrybutora maszyn – firmy Fimtec. Producent systemów aluminiowych chce w ten sposób zaprezentować swoim klientom budowę i działanie maszyn marki Fom Industrie. W showroomie prowadzone będą prezentacje urządzeń, będzie także możliwość ich testowania. Aluron i Fimtec zapraszają producentów stolarki do Zawiercia przez cały październik.

Pagen z kolei zdecydował się na inwestycję w konwencjonalny salon ze stolarką. Firma otworzyła swój sklep firmowy w Gliwicach. Klienci mogą się tu zapoznać z prezentacją okien z PCW i aluminium, drzwi wejściowych, a także żaluzji fasadowych i rolet. W sklepie w Gliwicach można także przyjrzeć się z bliska pracy bramy garażowej Pagenu.

Zobacz również

Pomimo wojny rynek ukraiński odbudowuje się

Pomimo wojny rynek ukraiński odbudowuje się

Firmy prowadzące działalność w Ukrainie notują wzrost popytu. Polskie firmy planują także tam inwestycje.

Nietrafiona inwestycja producenta okien?

Nietrafiona inwestycja producenta okien?

Jedną z inwestycji firmy Eko-Okna był zakup akcji Rafako - producenta kotłów oraz urządzeń ochrony środowiska dla energetyki.

Targi Fastener Poland już za 3 tygodnie

Targi Fastener Poland już za 3 tygodnie

Tematem przewodnim targów Fastener Poland będzie ekologia. Odbędą się 18-19 października 2023 w EXPO Kraków.

1