SELENA: zmian w zarządzie ciąg dalszy…

Autor: |Data publikacji:

W Selenie doszło tuż przed świętami do kolejnej w grudniu zmiany w zarządzie. Dwie osoby odeszły, a powołanych zostało dwóch nowych członków zarządu spółki.

Selena, dostawca chemii budowlanej, przechodzi ostatnio spore zawirowania jeśli chodzi o zarząd spółki. Na początku grudnia firma straciła prezesa, Marcina Macewicza. Na jego miejsce delegowany został Krzysztof Domarecki. Pełni on obecnie funkcję prezesa do momentu wyboru nowego szefa.

To jednak nie koniec zmian, bowiem jeszcze w grudniu 2018 r. ze stanowiska odwołana została Agata Gładysz-Stańczyk. Była ona członkiem zarządu spółki, a jednocześnie od początku 2017 r. pełniła funkcję dyrektora rozwoju w Selenie.  Z kolei Artur Ryglowski, członek zarządu, złożył rezygnację z dniem 19 grudnia, nie podając przyczyn swojej decyzji. Rada nadzorcza jego odejście przyjęła.

Agata Gładysz-Stańczyk nie jest już członkiem zarządu w Selenie.

Natomiast do zarządu Seleny dołączyły dwie osoby. Pierwsza – to Dariusz Ciesielski, któremu powierzono funkcję wiceprezesa zarządu ds. sprzedaży. Swoje obowiązki przejmie 7 stycznia. Związany był z Seleną w latach 2007-2012, gdzie odpowiadał za rozwój firmy w Europie, Azji Środkowej czy na Bliskim Wschodzie. Druga nowa osoba, to Bogusław Mieszczak. Powierzono mu funkcję członka zarządu spółki ds. operacyjnych.

Zobacz również

Fakro otwiera fabrykę w USA

Fakro otwiera fabrykę w USA

Fakro w USA uruchamia fabrykę schodów strychowych. Mieści się ona w miejscowości Elizabeth City w Karolinie Północnej.

XV Kongres Stolarki Polskiej już w przyszłym tygodniu

XV Kongres Stolarki Polskiej już w przyszłym tygodniu

W dniach 22–23 maja w Hotelu Warszawianka w Jachrance odbędzie się XV Kongres Stolarki Polskiej organizowany przez Związek POiD.

„Czyste Powietrze” winne miliony złotych. Wykonawcy protestują

„Czyste Powietrze” winne miliony złotych. Wykonawcy protestują

Fala protestów w związku z nierozliczonymi umowami w ramach programu „Czyste Powietrze”. Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej zalega z wypłatami pojedynczym firmom nawet po kilkadziesiąt milionów złotych.