Sezon jesienny zapowiada się bardzo intensywnie pod względem krajowych i zagranicznych imprez targowych związanych z branżą stolarki. Oto krótki przegląd najciekawszych zdaniem naszej redakcji wydarzeń.
Branża stolarki od pewnego czasu nie miała pełnych możliwości prezentowania swoich nowości oraz oferty. Wszystko za sprawą pandemii koronawirusa i odwoływania lub przekładania polskich i zagranicznych imprez targowych. Ten sezon zapowiada się zgoła inaczej – organizatorzy takich wydarzeń głośno zapowiadają targi budowlane. Oto krótki przegląd najciekawszych z nich.
Targi zagraniczne:
- Equipbaie-Métalexpo, 21-24 września 2021 roku, Paryż, Francja
- Bygg Reis Deg, 20-23 października, Lillestrøm, Norwegia
- Made Expo, 22-25 listopada 2021 roku, Mediolan, Włochy
- FIT Show, 26-28 września 2021 roku, Birmingham, Wielka Brytania – impreza nie odbędzie się w pierwotnym terminie, targi zostały przesunięte na 10-12 maja 2022 roku
Na zagranicznych targach dostępne będzie najnowsze wydanie Forum International. We francusko-angielskim wydaniu zaprezentowano polski rynek stolarki oraz jego przedstawicieli.
Targi polskie:
- Drema, 14-17 września 2021 roku, Poznań
- Warsaw Construction Machinery Exhibition, 30 września – 2 października 2021, Nadarzyn – impreza nie odbędzie się w pierwotnym terminie, targi zostały przesunięte na marzec 2022 roku
Z innych ważnych wydarzeń branżowych warto wspomnieć o największym wydarzeniu online polskiej branży stolarki – Ogólnopolskie Forum Stolarki Online Jesień 2021 odbędzie się 16-17 listopada 2021 roku.
Tagi
dremaEquipbaie-MétalexpoMade ExpoWarsaw BuildWarsaw Construction Machinery ExhibitionWarsaw HomeZobacz również
Fakro otwiera fabrykę w USA
Fakro w USA uruchamia fabrykę schodów strychowych. Mieści się ona w miejscowości Elizabeth City w Karolinie Północnej.
XV Kongres Stolarki Polskiej już w przyszłym tygodniu
W dniach 22–23 maja w Hotelu Warszawianka w Jachrance odbędzie się XV Kongres Stolarki Polskiej organizowany przez Związek POiD.
„Czyste Powietrze” winne miliony złotych. Wykonawcy protestują
Fala protestów w związku z nierozliczonymi umowami w ramach programu „Czyste Powietrze”. Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej zalega z wypłatami pojedynczym firmom nawet po kilkadziesiąt milionów złotych.