Reprezentant stolarki wśród nagrodzonych w konkursie EY Przedsiębiorca Roku

Red.: AK |Data publikacji: 2021-03-06

Za nami gala wręczenia nagród 18. edycji konkursu EY Przedsiębiorca Roku organizowanego przez EY Polska. Ta prestiżowa nagroda wręczana jest na świecie od 35 lat, a w Polsce od roku 2003. Uczestniczy w nim blisko 60 państw. Wśród wyróżnionych polskich przedsiębiorców znalazł się przedstawiciel branży stolarki.

Leszek Gierszewski otrzymał nagrodę specjalną za „Ekspansję Międzynarodową”, przyznaną przy współpracy z Polskim Funduszem Rozwoju za “stworzenie rozpoznawalnego na całym świecie, odpornego na kryzys czempiona”. Znalazł się także wśród pięciu finalistów w kategorii “Produkcja i usługi”.

Odbierając nagrodę powiedział:

Nagroda jest jednym z wielu sukcesów, które świętował Leszek Gierszewski i firma Drutex w ciągu ostatnich miesięcy. Tylko w zeszłym miesiącu przedsiębiorstwo zostało wyróżnione w konkursie Builder Awards 2020 nagrodą „Budowlana Firma Roku”, a jej właściciel został uznany Osobowością Branży (więcej informacji TUTAJ) by następnie pojawić się na liście najbogatszych Polaków według magazynu Forbes (TUTAJ).

Zobacz również

Kolejna inwestycja Erkado w Radomiu

Kolejna inwestycja Erkado w Radomiu

Otrzymaliśmy właśnie informację o starcie nowej inwestycji tej firmy pod Radomiem. W Wośnikach ruszyła budowa budynku magazynowego wraz zapleczem technicznym dla radomskiej fabryki Erkado.

Niemiecki rynek drzwi wewnętrznych urósł i rosnąć będzie

Niemiecki rynek drzwi wewnętrznych urósł i rosnąć będzie

Rynek drzwi wewnętrznych w Niemczech znacznie wzrósł w ubiegłym roku. Jednak według danych Branchenradar.com, wzrosty pochodziły wyłącznie z sektora mieszkaniowego. Ten rok będzie jeszcze lepszy.

Wielka wymiana stolarki we Włoszech

Wielka wymiana stolarki we Włoszech

Włosi planują do końca roku duża wymianę okien i drzwi. Około 20 na 100 Włochów planuje przeprowadzić wymianę stolarki w swoich domach.

1