Remmers uruchamia sklep online

Autor: |Data publikacji:

Remmers stworzył platformę internetową Mój Remmers. Jest to narzędzie skierowane do klientów firmy, którzy będą mogli składać zamówienia online.

Remmers to kolejna firma, która postanowiła zainwestować w nowoczesne rozwiązania przeznaczone do sprzedaży. Firma planuje otwarcie e-sklepu, który będzie skierowany do klientów biznesowych firmy. Remmers zamierza w pierwszym etapie uruchomić sklep internetowy, a następnie pojawią się elementy, które pomogą w komunikacji z partnerami handlowymi. Klienci będą mieli na bieżąco dostęp do faktur, będą też mogli śledzić przesyłkę.

Nowe narzędzie będzie wprowadzane u klientów od stycznia 2021 r. Platforma Mój Remmers jest dostępna na smartfonie, laptopie czy tablecie. Przypomnijmy, że w tym roku wiele firm – zarówno dostawcy, jak i producenci zdecydowali się na rozpoczęcie sprzedaży online. Pisaliśmy o tym TUTAJ. Są to rozwiązania przeznaczone przede wszystkim dla klientów biznesowych.

Zobacz również

MADE Expo 2025: innowacja i zrównoważony rozwój

MADE Expo 2025: innowacja i zrównoważony rozwój

Targi MADE Expo 2025 odbędą się w dniach 19–22 listopada 2025 roku, w centrum wystawienniczym Fiera Milano Rho w Mediolanie. "Forum Branżowe" objęło patronat medialny nad tym wydarzeniem.

Grzegorz Białczak w zarządzie Invado, rozpoczęło się Arbonia Next2025

Grzegorz Białczak w zarządzie Invado, rozpoczęło się Arbonia Next2025

Rozpoczęły się dwutygodniowe targi Arbonia Next2025, w których Grupa prezentuje swoje rozwiązania dostawcom, dystrybutorom oraz klientom. Tuż przed wydarzeniem Grzegorz Białczak, zarządzający Arbonią w Europie Środkowo-Wschodniej, został członkiem zarządu Invado.

Lista 100 najbogatszych Polaków

Lista 100 najbogatszych Polaków

Miesięcznik "Forbes" opublikował w ostatnim czasie ranking "Lista 100 najbogatszych Polaków 2025”. Znajdują się na niej również osoby ze świata stolarki.