Profil

Fimtec-Polska

Fimtec-Polska

Dostawca

62-081 Wysogotowo
ul. Skórzewska 27
tel/faks: +48 61 814 29 00

E-mail: fimtec@fimtec.pl

WWW: http://www.fimtec.pl

Historia

Fimtec-Polska z siedzibą w Wysogotowie jest od 1997 roku dostawcą maszyn i urządzeń do produkcji stolarki okiennej z PCV i aluminium. Przez pierwsze lata istnienia, Fimtec-Polska był wyłącznym przedstawicielem firm STB – GRAF, KMW i BJM. Po przeprowadzonej kilka lat temu reorganizaji i połączeniu się w jedno przedsiębiorstowo firm STB i GRAF, obecnie naszym strategicznym partnerem jest firma GRAF Synergy oraz – od 2017 r. – FOM Industrie.  Od samego początku współpracujemy z producentami maszyn uzupełniających proces produkcyjny takimi jak Graule, Gevo, Buerck&Lang, Delta, GK Produkt.

Do wszystkich maszyn,  produkowanych przez w/w firmy oferujemy ciągły serwis i utrzymanie dostępu do części zamiennych i zużywalnych, zapewniając naszym Klientom bezpieczeństwo i komfort pracy.

Misja

Strategią naszej firmy jest dostarczanie producentom stolarki otworowej, maszyn spełniających wysokie, wysublimowane oczekiwania techniczne i technologiczne. Fimtec wybiera z palety produktów swoich dostawców i oferuje wyłącznie te modele maszyn, które zapewniają ich użytkownikom przemysłową wydajność produkcyjną, zachowując przy tym swoje wysokie walory techniczne przez wiele lat.

Artykuły o firmie

Technologia cienkiego zgrzewu to już niemal standard

Technologia cienkiego zgrzewu to już niemal standard

Fimtec rozszerza grupę klientów, dołaczył do nich ostatnio Aliplast. Natomiast ABM Jędraszek kupił kolejne maszyny do produkcji okien z PCW i aluminiowych.

Fimtec: Aliplast kolejnym partnerem

Fimtec: Aliplast kolejnym partnerem

Aliplast to znana i ceniona marka, zajmująca się projektowaniem, produkcją oraz dystrybucją profili aluminiowych. Od początku swojej działalności Aliplast stawiał na ekspansywny rozwój, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższej jakości oferowanego produktu oraz opracowywaniu nowych rozwiązań w systemach profili aluminiowych.

ZŁOTE MEDALE MTP WindoorTech

ZŁOTE MEDALE MTP WindoorTech

W konkursie o Złoty Medal targów WinDoor-tech 2019 nagrodzono sześć produktów, w tym cztery maszyny, które sprostały surowym wymaganiom konkursowym.

Ludzie