Profil

Fimtec-Polska

Fimtec-Polska

Dostawca

62-081 Wysogotowo
ul. Skórzewska 27
tel/faks: +48 61 814 29 00

E-mail: fimtec@fimtec.pl

WWW: http://www.fimtec.pl

Historia

Fimtec-Polska z siedzibą w Wysogotowie jest od 1997 roku dostawcą maszyn i urządzeń do produkcji stolarki okiennej z PCV i aluminium. Przez pierwsze lata istnienia, Fimtec-Polska był wyłącznym przedstawicielem firm STB – GRAF, KMW i BJM. Po przeprowadzonej kilka lat temu reorganizaji i połączeniu się w jedno przedsiębiorstowo firm STB i GRAF, obecnie naszym strategicznym partnerem jest firma GRAF Synergy oraz – od 2017 r. – FOM Industrie.  Od samego początku współpracujemy z producentami maszyn uzupełniających proces produkcyjny takimi jak Graule, Gevo, Buerck&Lang, Delta, GK Produkt.

Do wszystkich maszyn,  produkowanych przez w/w firmy oferujemy ciągły serwis i utrzymanie dostępu do części zamiennych i zużywalnych, zapewniając naszym Klientom bezpieczeństwo i komfort pracy.

Misja

Strategią naszej firmy jest dostarczanie producentom stolarki otworowej, maszyn spełniających wysokie, wysublimowane oczekiwania techniczne i technologiczne. Fimtec wybiera z palety produktów swoich dostawców i oferuje wyłącznie te modele maszyn, które zapewniają ich użytkownikom przemysłową wydajność produkcyjną, zachowując przy tym swoje wysokie walory techniczne przez wiele lat.

Artykuły o firmie

Inspiracja i wsparcie dla pracy

Inspiracja i wsparcie dla pracy

Tym, który zainspirował organizatorów Ogólnopolskiego Forum Stolarki do podjęcia tematyki braku kadr i konsekwencji tego dla całej branży był pan Grzegorz Osada, właściciel firmy Fimtec Polska.

Ludzie i automaty

Ludzie i automaty

W jednym z kwietniowych wydań Forum Branżowego prowadziliśmy rozmowę z właścicielem firmy FIMTEC Polska, panem Grzegorzem Osadą. Najpierw rozmawialiśmy o rynku maszyn, o zgrzewaniu kształtowym, o maszynach do aluminium, aż wreszcie rozmowa zeszła na brak pracowników i konieczność automatyzacji linii produkcyjnych.

Ludzie