Profil

Fimtec-Polska

Fimtec-Polska

Inne

62-081 Wysogotowo
ul. Skórzewska 27
tel/faks: +48 61 814 29 00

www.cyfrowealuminium.pl

E-mail: fimtec@fimtec.pl

WWW: http://www.fimtec.pl

Historia

Fimtec-Polska z siedzibą w Wysogotowie jest od 1997 roku dostawcą maszyn i urządzeń do produkcji stolarki okiennej z PCV i aluminium. Przez pierwsze lata istnienia, Fimtec-Polska był wyłącznym przedstawicielem firm STB – GRAF, KMW i BJM. Po przeprowadzonej kilka lat temu reorganizaji i połączeniu się w jedno przedsiębiorstowo firm STB i GRAF, obecnie naszym strategicznym partnerem jest firma GRAF Synergy oraz – od 2017 r. – FOM Industrie.  Od samego początku współpracujemy z producentami maszyn uzupełniających proces produkcyjny takimi jak Graule, Gevo, Buerck&Lang, Delta, GK Produkt.

Do wszystkich maszyn,  produkowanych przez w/w firmy oferujemy ciągły serwis i utrzymanie dostępu do części zamiennych i zużywalnych, zapewniając naszym Klientom bezpieczeństwo i komfort pracy.

Misja

Strategią naszej firmy jest dostarczanie producentom stolarki otworowej, maszyn spełniających wysokie, wysublimowane oczekiwania techniczne i technologiczne. Fimtec wybiera z palety produktów swoich dostawców i oferuje wyłącznie te modele maszyn, które zapewniają ich użytkownikom przemysłową wydajność produkcyjną, zachowując przy tym swoje wysokie walory techniczne przez wiele lat.

Artykuły o firmie

Fimtec: Aliplast kolejnym partnerem

Fimtec: Aliplast kolejnym partnerem

Aliplast to znana i ceniona marka, zajmująca się projektowaniem, produkcją oraz dystrybucją profili aluminiowych. Od początku swojej działalności Aliplast stawiał na ekspansywny rozwój, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższej jakości oferowanego produktu oraz opracowywaniu nowych rozwiązań w systemach profili aluminiowych.

ZŁOTE MEDALE MTP WindoorTech

ZŁOTE MEDALE MTP WindoorTech

W konkursie o Złoty Medal targów WinDoor-tech 2019 nagrodzono sześć produktów, w tym cztery maszyny, które sprostały surowym wymaganiom konkursowym.

Ludzie i automaty

Ludzie i automaty

W jednym z kwietniowych wydań Forum Branżowego prowadziliśmy rozmowę z właścicielem firmy FIMTEC Polska, panem Grzegorzem Osadą. Najpierw rozmawialiśmy o rynku maszyn, o zgrzewaniu kształtowym, o maszynach do aluminium, aż wreszcie rozmowa zeszła na brak pracowników i konieczność automatyzacji linii produkcyjnych.

Ludzie

Oferty pracy

10czerwiec

FIMTEC
technik serwisu
Województwo: Lubelskie, Mazowieckie, Podlaskie, Pomorskie, Śląskie
Branża: Dostawca

26lt.

Fimtec
technik serwisu
Województwo: Małopolskie, Śląskie
Branża: Inne

26lt.

Fimtec
asystent do działu serwisu i części zamiennych
Województwo: Wielkopolskie
Branża: Inne